Jõhvi Gümnaasium

Üldinfo
Parkimine

Parkimine lubatud suures parklas kirjaliku loa alusel.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Üldkontakt Direktor ja õppejuhid JG10 mentorid (2022/23) JG11 mentorid (2022/23) JG12 mentorid (2022/23) Õppenõustajad Võõrkeelte, keelte ja kirjanduse õpetajad Matemaatika- ja loodusvaldkonna õpetajad Sotsiaal- ja kunstivaldkonna õpetajad Muude ainevaldkondade õpetajad Huvi-, projekti- ja kogukonnatöö Muu personal Kooliõde

Ametikoht
 
Direktor ja õppejuhid (3)

Tatjana Ait

Direktor
+372 392 9713
tatjana.ait@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
kab 112

Kristelle Kaarmaa

Õppejuht
+372 392 9714
kristelle.kaarmaa@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
kab 114

Julija Kovaltšuk

Õppejuht
+372 392 9716
julija.kovaltsuk@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
kab 119
JG10 mentorid (2022/23) (12)

Inna Linde

10.a mentor
inna.linde@johvig.ee


Karina Palloson

10.a mentor
karina.palloson@johvig.ee


Tairi Karafin

10.b mentor
tairi.karafin@johvig.ee


Anneli Salmistu

10.b mentor


Maria Derbneva

10.c mentor
maria.derbneva@johvig.ee


Julija Zõkina

10.c mentor
julija.zokina@johvig.ee


Olga Orlenko

10.d mentor
olga.orlenko@johvig.ee


Julija Kovaltšuk

10.d mentor
julija.kovaltsuk@johvig.ee


Žanna Arganova

10.e mentor
zanna.arganova@johvig.ee


Ljudmilla Ragilo

10.e mentor
ljudmilla.ragilo@johvig.ee


Erika Koppel

10.f mentor
erika.koppel@johvig.ee


Marina Morozova

10.f mentor
marina.morozova@johvig.ee

JG11 mentorid (2022/23) (10)

Airika Andruse

11.a mentor
airika.andruse@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Dea Proode

11.b mentor
dea.proode@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Monika Ojarand

11.b mentor
monika.ojarand@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Leili Metsatalu

11.c mentor
392 9717
leili.metsatalu@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Tanja Elken

11.d mentor
tanja.elken@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Erika Prave

11.d mentor
erika.prave@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Veronika Tohver

11.e mentor
veronika.tohver@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Heldi Aia

11.e mentor
heldi.aia@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anna Rekk

11.f mentor
anna.rekk@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Jelena Manuilovitš

11.f mentor
jelena.manuilovits@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
JG12 mentorid (2022/23) (11)

Kai Habakukk

12.a mentor
kai.habakukk@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Ave Pae

12.a mentor
+372 397 1777
ave.pae@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Airika Andruse

12.b mentor
+372 392 9718
airika.andruse@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Priit Palmet

12.b mentor
priit.palmet@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Maria Derbneva

12.c mentor
+372 392 9717
maria.derbneva@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:30-16:15 (v.a tundide ajal)
R 8:30-15:00 (v.a tundide ajal)
kab 216

Maie Marks

12.d mentor
maie.marks@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Jelena Jakovleva

12.d mentor
jelena.jakovleva@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Julia Pahk

12.e mentor
julia.pahk@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Oksana Nazarova

12.e mentor
oksana.nazarova@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Natalja Šabartšina

12.f mentor
natalja.sabartsina@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Galina Kolganova

12.f mentor
galina.kolganova@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Õppenõustajad (2)

Ave Pae

Õppenõustaja
+372 397 1777
ave.pae@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N 8:30-17:00
R 8:30-15:00
kab 215

Julija Kovaltšuk

Õppenõustaja
+372 392 9716
julija.kovaltsuk@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 08:30-17:00
R 08:30-15:00
kab 119
Võõrkeelte, keelte ja kirjanduse õpetajad (20)

Dea Proode

Eesti keel ja kirjandus
dea.proode@johvig.ee


Maie Marks

Eesti keel ja kirjandus
maie.marks@johvig.ee


Erika Prave

Eesti keel ja kirjandus
erika.prave@johvig.ee


Ulvi Vilumets

Eesti keel teise keelena, õppetooli juht
ulvi.vilumets@johvig.ee


Erika Koppel

Eesti keel teise keelena
erika.koppel@johvig.ee


Jelena Jakovleva

Eesti keel teise keelena
jelena.jakovleva@johvig.ee


Veronika Tohver

Eesti keel teise keelena
veronika.tohver@johvig.ee


Olga Orlenko

Eesti keel teise keelena
olga.orlenko@johvig.ee


Maie Jõemaa

Eesti keel teise keelena
maie.joemaa@johvig.ee


Irina Jekimenko

Vene keel ja kirjandus
irina.jekimenko@johvig.ee


Dina Sujarova

Vene keel ja kirjandus, vene keel võõrkeelena
dina.sujarova@johvig.ee


Oksana Nazarova

Vene keel võõrkeelena
oksana.nazarova@johvig.ee


Maria Derbneva

Vene keel võõrkeelena
maria.derbneva@johvig.ee


Jelena Manuilovitš

Vene keel võõrkeelena
jelena.manuilovits@johvig.ee


Inna Linde

Inglise keel
inna.linde@johvig.ee


Karina Palloson

Inglise keel
karina.palloson@johvig.ee


Anna Rekk

Inglise keel
anna.rekk@johvig.ee


Valentina Šel

Inglise keel
valentina.sel@johvig.ee


Galina Kolganova

Saksa keel
galina.kolganova@johvig.ee


Kristiina Mäesaar-Timofejeva

Tööleping peatatud

Matemaatika- ja loodusvaldkonna õpetajad (14)

Virve Rääsk

Matemaatika
virve.raask@johvig.ee


Maarika Uudeküll

Matemaatika
maarika.uudekull@johvig.ee


Anneli Salmistu

Matemaatika
anneli.salmistu@johvig.ee


Julija Zõkina

Matemaatika
julija.zokina@johvig.ee


Marina Morozova

Matemaatika
marina.morozova@johvig.ee


Žanna Arganova

Matemaatika
zanna.arganova@johvig.ee


Olga Anisimova

Matemaatika
olga.anisimova@johvig.ee


Kristelle Kaarmaa

Keemia
kristelle.kaarmaa@johvig.ee


Irja Kivimägi

Keemia
irja.kivimagi@johvig.ee


Kai Habakukk

Bioloogia
kai.habakukk@johvig.ee


Heldi Aia

Bioloogia
heldi.aia@johvig.ee


Julia Pahk

Füüsika
julia.pahk@johvig.ee


Monika Ojarand

Geograafia
monika.ojarand@johvig.ee


Liina Kollo

Tööleping peatatud

Sotsiaal- ja kunstivaldkonna õpetajad (6)

Leigi Molodõk

Ajalugu
leigi.molodok@johvig.ee


Jaanus Iva

Ajalugu
jaanus.iva@johvig.ee


Ljudmilla Ragilo

Ajalugu
ljudmilla.ragilo@johvig.ee


Priit Hänni

Ühiskonnaõpetus
priit.hanni@johvig.ee


Tairi Karafin

Kunst
tairi.karafin@johvig.ee


Tanja Elken

Muusika
tanja.elken@johvig.ee

Muude ainevaldkondade õpetajad (4)

Airika Andruse

Informaatika, uurimistööde alused / UPT
+372 392 9718
airika.andruse@johvig.ee


Priit Palmet

Kehaline kasvatus, õppetooli juht
priit.palmet@johvig.ee


Natalja Šabartšina

Kehaline kasvatus
natalja.sabartsina@johvig.ee


Leili Metsatalu

Valikained
leili.metsatalu@johvig.ee

Huvi-, projekti- ja kogukonnatöö (7)

Erika Prave

Kogukonnajuht
392 9718
erika.prave@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kab 307

Heldi Aia

Projektispetsialist
392 9718
heldi.aia@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kab 307

Keitlyn Tommula

Huvijuht
+372 392 9719
keitlyn.tommula@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kab 216
kokkuleppel

Riina Vaht

Ringijuht
riina.vaht@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Taivo Aljaste

Ringijuht
taivo.aljaste@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Peeter Priks

Ringijuht
peeter.priks@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Reinar Hallik

Ringijuht
reinar.hallik@johvig.ee

Muu personal (7)

Rita Marits

Juhiabi
+372 392 9720
kool@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:00
kab 113

Andželi Valdmaa

Õppekorraldusspetsialist
+372 392 9715
andzeli.valdmaa@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:00
kab 118

Veli Rooger

IT-spetsialist
+372 392 9712
veli.rooger@johvig.ee


Helle Saarest

Raamatukoguhoidja
+372 397 7444
raamatukogu@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E 10:00-16:00
T, K 09:00-16:00
kab 117

Natalja Zakirova

Laborant
natalja.zakirova@johvig.ee


Margit Pahk

Administraator
+372 5886 0353
infolaud@johvig.ee


Epp-Evely Velvelt-Sügis

Õhtune administraator
+372 5886 0353
infolaud@johvig.ee

Kooliõde (1)

Annela Nutov

Kooliõde
+372 5661 9887
annela.nutov@corrigo.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 08:30-15:00
Jõhvi Spordihall, II korrus

Jõhvi Gümnaasium

Üldinfo
Parkimine

Parkimine lubatud suures parklas kirjaliku loa alusel.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.