Jõhvi Gümnaasium

Üldinfo
Parkimine

Parkimine lubatud suures parklas kirjaliku loa alusel.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Üldkontakt Juhtkond Juhtivmentorid / Lennujuhendajad Õppenõustajad Õpetajad Huvitegevus Muu personal Kooliõde

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Tatjana Ait

Direktor
+372 392 9713
tatjana.ait@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
kab 112

Kristelle Kaarmaa

Õppejuht
+372 392 9714
kristelle.kaarmaa@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
kab 114
Juhtivmentorid / Lennujuhendajad (3)

Maria Derbneva

JG10 juhtivmentor
+372 392 9716
maria.derbneva@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30 (v.a tundide ajal)
R 8:00-15:00 (v.a tundide ajal)
kab 216

Kadri Keerme

JG11 lennujuhendaja
+372 392 9719
kadri.keerme@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:00
kab 119

Leili Metsatalu

JG12 lennujuhendaja
+372 392 9717
leili.metsatalu@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30 (v.a tundide ajal)
R 8:00-15:00 (v.a tundide ajal)
kab 119
Õppenõustajad (2)

Ave Pae

Õppenõustaja
+372 397 1777
ave.pae@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N 8:30-17:00
R 8:30-15:00
kab 215

Maria Derbneva

Õppenõustaja
+372 392 9716
maria.derbneva@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:00
kab 216
Õpetajad (40)

Dea Proode

Eesti keel ja kirjandus
dea.proode@johvig.ee


Maie Marks

Eesti keel ja kirjandus
maie.marks@johvig.ee


Erika Prave

Eesti keel ja kirjandus
erika.prave@johvig.ee


Ulvi Vilumets

Eesti keel teise keelena, õppetooli juht
ulvi.vilumets@johvig.ee


Erika Koppel

Eesti keel teise keelena
erika.koppel@johvig.ee


Jelena Jakovleva

Eesti keel teise keelena
jelena.jakovleva@johvig.ee


Veronika Tohver

Eesti keel teise keelena
veronika.tohver@johvig.ee


Olga Orlenko

Eesti keel teise keelena
olga.orlenko@johvig.ee


Irina Jekimenko

Vene keel ja kirjandus
irina.jekimenko@johvig.ee


Dina Sujarova

Vene keel ja kirjandus, vene keel võõrkeelena
dina.sujarova@johvig.ee


Maria Derbneva

Vene keel võõrkeelena
maria.derbneva@johvig.ee


Jelena Manuilovitš

Vene keel võõrkeelena
jelena.manuilovits@johvig.ee


Oksana Nazarova

Vene keel võõrkeelena
oksana.nazarova@johvig.ee


Anna Rekk

Inglise keel
anna.rekk@johvig.ee


Inna Linde

Inglise keel
inna.linde@johvig.ee


Kristin Lekko

Inglise keel
kristin.lekko@johvig.ee


Valentina Šel

Inglise keel
valentina.sel@johvig.ee


Galina Kolganova

Saksa keel
galina.kolganova@johvig.ee


Virve Rääsk

Matemaatika
virve.raask@johvig.ee


Maarika Uudeküll

Matemaatika
maarika.uudekull@johvig.ee


Marina Morozova

Matemaatika
marina.morozova@johvig.ee


Olga Anisimova

Matemaatika
olga.anisimova@johvig.ee


Žanna Arganova

Matemaatika
zanna.arganova@johvig.ee


Kristelle Kaarmaa

Keemia
kristelle.kaarmaa@johvig.ee


Liina Kollo

Bioloogia
liina.kollo@johvig.ee


Kai Habakukk

Bioloogia
kai.habakukk@johvig.ee


Riina Vaht

Füüsika
riina.vaht@johvig.ee


Julia Pahk

Füüsika
julia.pahk@johvig.ee


Ene Sokman

Geograafia, globaliseeruv maailm
ene.sokman@johvig.ee


Saskia Sadrak

Ajalugu
saskia.sadrak@johvig.ee


Leigi Molodõk

Ajalugu
leigi.molodok@johvig.ee


Ljudmilla Ragilo

Ajalugu
ljudmilla.ragilo@johvig.ee


Priit Hänni

Ühiskonnaõpetus
priit.hanni@johvig.ee


Külli Kallas

Uurimistööde alused, valikained
kulli.kallas@johvig.ee


Airika Andruse

Informaatika, haridustehnoloog
+372 392 9718
airika.andruse@johvig.ee


Tairi Karafin

Kunst
tairi.karafin@johvig.ee


Tanja Elken

Muusika
tatjana.elken@johvig.ee


Leili Metsatalu

Valikained
leili.metsatalu@johvig.ee


Priit Palmet

Kehaline kasvatus, õppetooli juht
priit.palmet@johvig.ee


Natalja Šabartšina

Kehaline kasvatus
natalja.sabartsina@johvig.ee

Huvitegevus (3)

Kadri Keerme

Huvitegevuse koordinaator
+372 392 9719
kadri.keerme@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:30
kab 119

Taivo Aljaste

Ringijuht
taivo.aljaste@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Peeter Priks

Ringijuht
peeter.priks@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Muu personal (10)

Rita Marits

Juhiabi
+372 392 9720
kool@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:00
kab 113

Andželi Valdmaa

Õppekorraldusspetsialist
+372 392 9715
andzeli.valdmaa@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:00
kab 118

Marianne Kama

Arendus- ja projektispetsialist
+372 392 9718
marianne.kama@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 8:00-16:30
R 8:00-15:00
kab 307

Veli Rooger

IT-spetsialist
+372 392 9712
veli.rooger@johvig.ee


Helle Saarest

Raamatukoguhoidja
+372 397 7444
raamatukogu@johvig.ee

Vastuvõtuaeg:

E 10:00-16:00
T, K 09:00-16:00
kab 117

Natalja Zakirova

Laborant
natalja.zakirova@johvig.ee


Margit Pahk

Administraator
+372 5886 0353
infolaud@johvig.ee


Epp-Evely Velvelt-Sügis

Õhtune administraator
+372 5886 0353
infolaud@johvig.ee


Julija Kovaltšuk

Tööleping peatatud


Kristiina Mäesaar-Timofejeva

Tööleping peatatud

Kooliõde (1)

Veronika Kudrjašova

Kooliõde
5831 0400
veronika.kudrjasova@corrigo.ee

Jõhvi Gümnaasium

Üldinfo
Parkimine

Parkimine lubatud suures parklas kirjaliku loa alusel.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.