Koolielu

Silmapaistev Arhitekt

2018/19. õa

I poolaasta (september - detsember 2018)

1. koht pendelteatejooksus

2. koht maastikuteatejooksus

Remy Christjan Kivimäe
Erich Pullerits
Helger Orel
Oliver Villers
Dmitri Fomin
Karl Johannes Rattasepp
Moona Kilk
Anastassia Soonvald
Elina Mostovaja
Melani Nõlvak
Marina Bergen

13.09.2018, Toilas

Alutaguse Noorte Mängud - teatejooksud

õp Priit Palmet

õp Natalja Šabartšina

2. koht

Oliver Villers
Sandro Maksimov
Alan-Jürgen Keerme
Erich Pullerits
Martin Müüdla
Daniil Maiorov
Aleksander Talja
Tanel-Kert Visnapuu

3. koht

Marko Petrov
Leonid Hobotov
Nikita Plohhihh
Andrei Jankovski
Samuil Soroka
Artur Puusalu
Stanislav Koltsov
Artjom Pyatikonnov

18.09.2018, Kohtla-Järvel

Alutaguse Noorte Mängud - jalgpall

õp Priit Palmet
2. koht
võistkond "Spartalased"
Daria Gordeeva
Mark Domozilov
Olga Puksberg
Assol Trifonova
Anastassia Milova

21.09.2018, Kohtla-Järvel

"Brein-Ring" linnamäng, I osavõistlus

Mänge korraldab mälumänguklubi "Erudiit"
65. koht
Aleksandra Amelina

29.09.2018

Matemaatika lahtine võistlus

õp Marina Morozova

500 m distants

1. koht
Moona Kilk

1000 m distants

1. koht
Robert Pekin
2. koht
Gleb Šilov

3000 m distants

3. koht
Diana Telnova

03.10.2018, Pannjärvel

Alutaguse Noorte Mängud - jooksukross

õp Priit Palmet

õp Natalja Šabartšina

35. koht
Aleksandra Amelina

06.10.2018, Tartus

Eesti koolinoorte XXV keemia
lahtine võistlus

58 osalejat üle Eesti.

õp Kristelle Kaarmaa

2. koht

Alan-Jürgen Keerme
Robert Soidla
Kris Viira
Hendrik Viimsalu
Robert Pekin
Andrei Kolomõtsev
Gleb Šilov

11.10.2018, Jõhvis

Alutaguse Noorte Mängud - korvpall

õp Priit Palmet
10.-11. klasside arvestuses
2. koht
võistkond "Äike"
Janika Kuliber
Aleksandra Amelina
Aleksandra Ratkovitš
Jekaterina Murašina
Jelizaveta Bespalova
Alina Šilman

19.10.2018, Kohtla-Järvel

„Kus? Mis? Millal?“ linnamäng,
II osavõistlus

Mänge korraldab mälumänguklubi "Erudiit"
Rahva lemmik
Kristiina Ragni

oktoober 2018

Eesti Uudiste fotokonkurss
Ilus oled, isamaa” 

 
Peaauhind
Darja Sukhova

oktoober 2018

DELFI fotokonkurss: lemmik outfit

 
Eripreemia
Valeria Verenitš
Maksim Dorš

sügis 2018

HTM digikunsti konkurss

Valeriat juhendas õp Olga Link
Gümnaasiumiastmes
3. koht
Helger Orel

11.-17.11.2018

Rahvusvahelise geograafianädala veebiviktoriin

Korraldaja: EGEA-Tartu
Eestist osalesis üle 50 kooli õpilased.

õp Ene Sokman

10.-11. klasside arvestuses
2. koht
võistkond "Äike"
Janika Kuliber
Aleksandra Amelina
Aleksandra Ratkovitš
Jekaterina Murašina
Jelizaveta Bespalova
Alina Šilman

16.11.2018, Kohtla-Järvel

„Kus? Mis? Millal?“ linnamäng,
III osavõistlus

Mänge korraldab mälumänguklubi "Erudiit"

7. koht
Dmitri Kuznetsov
Kirill Nazarov
Julija Zõkina
Andrei Senitškin

12. koht
Helger Orel
Robert Soidla
Hendrik Viimsalu
Ilja Boitšuk

17.11.2018

25. ülevirumaaline matemaatikavõistlus

Kokku osales vanuserühmas (10.-12. kl) 16 võistkonda.
Võistkondi juhendasid matemaatikaõpetajad.

JG-st osales
Laura Larens

17.11.2018

Lingvistika olümpiaadi eelvoor

õp Dea Proode
Tunnustus: kõige ühiskonnakriitilisem teadusteatri etendus
Marika Brenkina
Anne-Maria Jazõkov
Jekaterina Murašina
Janika Velmar

22.-23.11.2018, Viljandis

Eesti V Koolide Teadusteatrite Festival

õp Kristelle kaarmaa

IV vanuserühm (10.-12.kl)
1. koht
Tatjana Ryabtseva

2. koht
Julija Zõkina

3. koht
Diana Ragni

23.11.2018, Kohtla-Järvel

"Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas" konkursi piirkonnavoor

õp Irina Jekimenko
õp Dina Sujarova
JG-st osales
Aleksandra Amelina

24.11.2018

Füüsika lahtine võistlus

õp Oksana Pavelkovitš

Gümnaasiumiaste (10.-12. kl)

Publiku eripreemia
Jekaterina Murašina

Raamatukogu preemia
Gerel Atheron Normak

Tublilt esines ka
Diana Tšerkassov

27.11.2018, Kohtla-Järvel

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

õp Maie Marks
õp Dea Proode

2. koht
Robert Soidla
Robert Pärnpuu
Hendrik Viimsalu
Oliver Villers

3. koht
Kaur Kullamäe
Kris Viira
Helger Orel
Martin Müüdla

5. koht
Gleb Šilov
Aleksandra Ratkovitš
Aleksandr Petrov
Diana Tšerkassov 

28.11.2018, Jõhvis

XVI Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistlused,
Ida-Virumaa eelvoor

Võistlust korraldab Eesti Mälumänguliit
Jõhvi Gümnaasiumil
19. koht Eesti arvestuses
158. koht maailma arvestuses

30.11.2018, e-võistlus

Best in English

Võistlusel osales 21 110 õpilast, 922 kooli 30-st erinevast riigist.

Koolipoolne koordinaator: õp Julia Makarova

4. vanusegrupi parimad

Liis Täpsi
Kristina Linnard

11/2018

Joonistuskonkurss
Mina muutuvas digimaailmas

Korraldaja: Lastekaitse Liit

Osales üle 800 lapse üle Eesti.

õp Tairi Karafin

Kategoorias: eesti k II k
2. koht
Snezhana Belyankina
3. koht
Tatjana Ryabtseva
Publiku lemmik
Taissia Jakubova

Kategoorias: vene k võõrkeelena
1. koht, publiku lemmik
Hannes Villers
3. koht
Oliver Villers

01.12.2018, Jõhvis

Valmide lugemise konkurss

Osalesid Ida-Virumaa koolide õpilased

õp Veronika Tohver
õp Kristiina Mäesaar-Timofejeva

õp Maria Derbneva
õp Jelena Manuilovitš

1. koht
Jevgenia Siroš

03.-07.12.2018, Moskvas

XVI rahvusvaheline vene keel emakeelena olümpiaad

Lõppvooru kutsuti 128 õpilast 33 riigist.

õp Irina Jekimenko

100% EK ÕK

10. kl.
1. Helger Orel
2. Berit Marie Sügis
3. Kirill Fatun
4. Vladislav Magilnitski
5. Raul Kaarlõp

11. klass
1. Janika Velmar
2. Oliver Villers
3. Robert Soidla
4. Anne-Maria Jazõkov

12. klass
1. Kristjan Aun
2. Ilja Boitšuk

60/40% EVK ÕK

10.klass
1. Dmitri Kuznetsov 
2. Maksim Dorš 
3. Toomas Morel 
4 . Denni Karin 
5. Robert Pekin 
6. Daaniel Melnik 
7. Igor Mahlinovski 
8. Andrei Švedov 
9. Darja Baljutskaja

11. klass
1. Aleksandra Amelina
2. Kirill Nazarov
3. Janika Kuliber
4. Maksim Rubtsov
5. Martin Zimnitski

12. klass
1. Julija Zõkina
2. Maria Tšamjan 
3. Milena Kaznatšejeva
4. David Tsaregorodtsev
5. Andrei Senitški

05.12.2018

JG kooli matemaatikaolümpiaad

JG matemaatikaõpetajad
10.-11. klasside arvestuses
1. koht

võistkond "Spartalased"
Daria Gordeeva
Mark Domozilov
Olga Puksberg
Assol Trifonova
Anastassia Milova

14.12.2018, Kohtla-Järvel

"Kus? Mis? Millal?" linnamäng, IV osavõistlus

 
10.-12. klassid
1.koht
Tatjana Ryabtseva

15.12.2018

"Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas" konkursi vabariiklik voor

õp Dina Sujarova
40. koht
Aleksandra Amelina

15.12.2018

Talvine matemaatika lahtine võistlus

õp Marina Morozova
1. koht
Maksim Dorš
2. koht
Diana Ivanova
3. koht
Jevgenia Siroš
eriauhind
Daaniel Melnik

17.12.2018

JG kõnekonkurss "Kui ma oleksin Eesti haridusminister, siis..."

JG eesti keel teise keelena õppetooli õpetajad

II poolaasta (jaanuar - juuni 2019)
Gümnaasiumiaste
1. koht
Aleksandra Amelina

19.01.2018, Jõhvis

Füüsika olümpiaadi piirkondlik voor

õp Oksana Pavelkovitš

3. koht (P)
Sander Sojone

3.koht (T)
Nelli Palikova

24.01.19, Pannjärvel

Maakondlik koolidevaheline suusasprindi võistlus

õp Priit Palmet, Natalja Šabartšina
Gümnaasiumiaste
2.-3. koht

Robert Pärnpuu

25.01.2019, Jõhvis

Inglise keele olümpiaadi piirkondlik voor

Osales 20 õpilast 11-st Ida-Virumaa koolist.

õp Julia Makarova

Gümnaasiumiaste
1. koht

Janika Velmar

2. koht
Aleksandra Amelina

26.01.2019, Jõhvis

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

õp Kristelle Kaarmaa

9.-10. klasside arvestuses
3.-5. koht 
10. klasside arvestuses 
2. koht
Berit Marie Sügis

11.-12. klasside arvestuses 
2. koht
Janika Velmar

11.-12. klasside arvestuses
5. koht
12. klasside arvestuses
1. koht
Kristjan Aun

31.01.2019, Jõhvis

Emakeeleolümpiaadi piirkondlik voor

õp Dea Proode
õp Maie Marks
3. koht
Andrei Kolomõtsev
4. koht
Yuliia Melnychuk
6. koht
Aleksandra Amelina
7. koht
Helger Orel

02.02.2019, Jõhvis

Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes 15 osalejat.

õp Liina Kollo

10. klasside arvestuses
1. koht

Dmitri Kuznetsov
2. koht
Maksim Dorš
3. koht
Jevgenia Siroš
Helger Orel
6. koht
Kirill Fatun

11. klasside arvestuses
1. koht

Oliver Villers
3. koht
Kirill Nazarov
4. koht 
Hendrik Viimsalu
6. koht
Aleksandra Amelina
Janika Velmar
7. koht
Robert Soidla

12. klasside arvestuses
1. koht

Julija Zõkina
2. koht
Andrei Senitškin
3. koht
Jegor Suzopov
5. koht
Kristjan Aun
6. koht
Maria Tšamjan
7. koht
David Tsaregorodtsev

06.02.2019, Jõhvis

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll

2. koht
Martin Müüdla

3. koht
Sander Sojone

06.02.2019, Pannjärvel

Alutaguse Noorte Mängud suusatamises

Korraldaja: Alutaguse Koolispordi Ühing

õp Priit Palmet

2. koht
Aleksandra Ratkovitš

06.02.2019, Kohtla-Järvel

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkondlik eelvoor

õp Priit Hänni

Gümnaasiumiaste
2. koht

Alina Shilman

4. koht
Kristina Linnard

5. koht
Kirsika Kont

09.02.2019, Jõhvis

Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor

õp Tairi Karafin
1. koht
Kristjan Aun
3. koht
Helger Orel
4. koht
Kalev Kuusik
5. koht
Hendrik Viimsalu
6. koht
Liis Täpsi

12.02.2019, Jõhvis

Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes 14 osalejat

õp Ene Sokman

2. koht
Martin Müüdla

14.02.2019, Pannjärvel

Alutaguse Noorte Mängud suusatamises - ühisstardid 

Korraldaja: Alutaguse Koolispordi Ühing

õp Priit Palmet

10. klasside arvestuses
1.-2. koht

Jelena Samsonova
Jevgenia Siroš

11. klasside arvestuses
1. koht

Aleksandra Amelina

15.02.2019

vene keel emakeelena olümpiaadi JG koolivoor

õp Irina Jekimenko
Gümnaasiumiastmes
6. koht
Aleksandra Ratkovitš
10. koht
Aleksandra Amelina

06.03.2019, Kohtla-Järvel

majandusolümpiaad, piirkondlik voor

õp Priit Hänni
1. koht
võistkond "Spartalased"
Daria Gordeeva
Mark Domozilov
Olga Puksberg
Assol Trifonova
Anastassia Milova

08.03.2019, Kohtla-Järvel

"Brein-ring" linnamäng, II osavõistlus

 
11. klasside arvestuses
2. koht

võistkond "Spartalased"
Daria Gordeeva
Mark Domozilov
Olga Puksberg
Assol Trifonova
Anastassia Milova

08.03.2019, Kohtla-Järvel

"Mis? Kus? Millal?" linnamäng, V osavõistlus

 
Gümnaasiumiastmes
1. koht
Rodion Krupin

08.03.2019, Jõhvis

Vene keele kui võõrkeele olümpiaad, piirkonna voor

õp Maria Derbneva

11. klasside arvestuses
16. koht
10.-12. klasside arvestuses
35. koht
Aleksandra Amelina

11. klasside arvestuses
45. koht
10.-12. klasside arvestuses
109. koht
Maxim Egorov

11. klasside arvestuses
48. koht
10.-12. klasside arvestuses
118. koht
Rodion Lehmus

08.03.2019

Veebipõhine astronoomiaviktoriin "Pulsar"

11. klasside arvestuses 61 osalejat, gümnaasiumiastmes kokku 164 osalejat.

Kategoorias: eesti k emakeelena
1. koht
Anne-Maria Jazõkov

Kategoorias: eesti k II keelena
1. koht
Jekaterina Hatkevitš

14.03.2019, Jõhvis

JG emakeelepäeva luulekonkurss

Kokku 19 osalejat.

1. kohad pälvinud õpilaste õpetajad:
õp Maie Marks
õp Olga Orlenko

Kategoorias: eestikeelne kõne
1. koht 
Aleksandra Ratkovitš

Kategoorias: inglisekeelne kõne
3. koht
Robert Soidla
Publiku lemmik
Artur Käosaar

14.03.2019, Narvas

Spontaanse kõne võistlus

Korraldaja: TÜ Narva Kolledž
11. osalejat

õp Julia Makarova

1. koht
Jelena Samsonova

2. koht
Jevgenia Siroš

3. koht
Daaniel Melnik

14.03.2019, Kohtla-Järvel

Maakondlik emakeelepäev

Korraldaja: Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
15 osalejat

õp Kristiina Mäesaar-Timofejeva

1. koht
Angelina Azjava

2. koht
Maria Tšamjan

3. koht
Tatjana Ryabtseva

Publiku lemmik
Uljana Ivanova

18.03.2019, JG-s

JG12 kõnekonkurss "EV presidendi kõne vabariigi aastapäeval"

11 kõnelejat

õp Ulvi Vilumets
õp Kristiina Mäesaar-Timofejeva

2. koht
Rodion Krupin

19.03.2019, Tallinnas

Vene keele kui võõrkeele olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Korraldaja: Tallinna Ülikool
Lõppvooru kutsutud 25 osalejat.

õp Maria Derbneva

Juunior klass
9.-10. kl

302. koht
Maksim Dorš
318. koht
Dmitri Kuznetsov
496. koht
Robert Pekin
715. koht
Helger Orel
883. koht
Toomas Morel
928. koht
Valeria Solovyeva
1281. koht
Jelizaveta Tšikova
2502. koht
Artjom Võsu

Student klass
11.-12. klassid

322. koht
Andrei Senitškin
346. koht
Robert Pärnpuu
445. koht
Georg Šumailov
488. koht
Kristjan Aun
527. koht
Olga Puksberg
576. koht
Viktoria Metšenina
609. koht
Sandro Maksimov
647. koht
Aleksandra Amelina
Janika Velmar
730. koht
Janika Kuliber
794. koht
Jana Hrissanfova
909. koht
Ilja Boitšuk
1007. koht
Brigita Kasemets
Jegor Suzopov
Oliver Villers
1097. koht
Anne-Maria Jazõkov
1109. koht
Kairo Pill
1126. koht
Robert Soidla
1192. koht
Hendrik Viimsalu
Anna Kisseljova
1200. koht
Kristiina Bogens

21.03.2019

Matemaatikavõistlus Känguru

Osalejate arv kokku kõikides vanuserühmades 25476 õpilast 403 koolist, sh 2527 juuniori ja 1204 student kategoorias.

õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Žanna Arganova
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll

7. koht
Aleksandra Ratkovitš

23.03.2019, Tartus

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

õp Priit Hänni
1.-2. koht
Darja Sukhova

03/2019

Keemaolümpiaadi fotovõistlus "Hetk keemiaga"

Korraldaja TÜ Teaduskool

Nominent
Arina Šilman
Maris Murd

Tublilt esinesid veel
Vladislav Sadykov
Valerija Glazkova

05.04.2019, Kohtla-Järve Kultuurimajas

Ida-Virumaa noorte kunstiturniir 2019

õp Tairi Karafin
õp Olga Link

11. klasside arvestuses
2. koht

võistkond "Spartalased"
Daria Gordeeva
Mark Domozilov
Olga Puksberg
Assol Trifonova
Anastassia Milova

05.04.2019, Kohtla-Järvel

"Mis? Kus? Millal?" linnamäng, VI osavõistlus

Jõhvi Gümnaasiumi võistkond "Spartalased" võitis 2018/19.  hooajal 11. klasside arvestuses kokkuvõttes 2. koha.
11. klasside arvestuses
3. koht

võistkond "Äike"
Janika Kuliber
Aleksandra Amelina
Aleksandra Ratkovitš
Jekaterina Murašina
Jelizaveta Bespalova
Alina Šilman
"Mis? Kus? Millal?" linnamäng Jõhvi Gümnaasiumi võistkond "Äike" võitis 2018/19. hooajal 11. klasside arvestuses kokkuvõttes 3. koha.
10. klasside arvestuses
2. koht
Helger Orel

06.04.2019, Kiviõlis

Ida-Virumaa üldhariduskoolide 5.-11. klasside inglise keele olümpiaad

õp Julia Makarova
64. koht
Aleksandra Amelina

06.-07.04.2019, Tartus

Füüsikaolümpiaadi vabariiklik voor

õp Oksana Pavelkovitš

Vanem vanuserühm
12. koht
ja
Parim neiu gümnaasiumi arvestuses
Aleksandra Amelina

07.04.2019, Tartus

Astronoomia lahtine võistlus

 

1. koht
Hendrik Viimsalu
Oliver Villers
Alan Jürgen Keerme
Robert Soidla
Kerli Teder
Berit Marie Sügis
Melani Nõlvak
Moona Kilk

2. koht
Daaniel Melnik
Vladislav Magilnitski
Daniel Lambing
Daniil Maiorov
Veronika Kozlova
Ksenja Gruzdneva
Monika Melašetš
Maria Kirillova

11.04.2019, Jõhvis

ANM võrkpall segavõistkondadele

õp Priit Palmet

16.-19. a vanuserühmas
3. koht

Karolina Gita

Tubli esinemine
Maarja Lumiste
Kristel Pikhof

14.04.2019, Jõhvi Kontserdimajas

Laste ja noorte lauluvõistlus "Jõhvi laulukevad 2019"

Kokku 55 osalejat.

õp Tanja Elken

Tubli esinemine ettekandega
Kristiina Bogens

18.04.2019, Jõhvi Vallavalitsuses

Aleksander Tõnissoni konverents

Korraldaja: Jõhvi Muuseumi Selts

õp Saskia Sadrak

1. koht
Anastassia Milova

aprill 2019

Balletifestivali joonistusvõistlus

Korraldaja: Jõhvi Kontserdimaja

õp Olga Link

Rahvatantsurühm "Jõhvikas" edasipääs tantsupeole
Karl Johannes Rattasepp
Berit Marie Sügis
Kerli Teder
Ines Toots
Moona Kilk
Laura-Liis Sootalu
Pirgit Tiislär
Janika Velmar
Hendrik Viimsalu
Oliver Villers
Kalev Kuusik
Sandro Maksimov
Kristel Pikhof
Mehis Tokman
Tanel Kert Visnapuu

Kuid tublid tööd tegid ka 
Ronja Rostin 
Maarja Lumiste
Robert Pärnpuu
Erich Pullerits

aprill 2019

XX Laulu- ja tantsupidu 2019, piirkondlik tantsurühmade ülevaatus

juhendaja Taivo Aljaste
Tubli esinemine
Lev Rodionov
Kristina Rebane
Gabriel Lehtla

15.10.2018-02.05.2019

Kooliruum ´19 projekt

Korraldaja: Arhitektuurikool

õp Tairi Karafin

10. klasside arvestuses
1. koht

Jelena Samsonova
2. koht 
Veronika Tooming
3. koht
Daniel Lambing

11. klasside arvestuses
1. koht 

Aleksandra Ratkovitš
3. koht
Martin Zimnitski

02.05.2019, Jõhvis

Ida-Viru maakondlik eesti keele kui teise keele olümpiaad

Korraldaja: Maakondlik eesti keele kui teise keele ainesektsioon

õp Ulvi Vilumets
õp Kristiina Mäesaar-Timofejeva
õp Veronika Tohver

10. klasside arvestuses
meeskondlik 1. koht

Dmitri Kuznetsov
Toomas Morel
Denni Karin
Igor Mahlinovski
Daaniel Melnik

03.05.2019, Kohtla-Järvel

XX Matemaatika harrastajate kokkutulek

õp Žanna Arganova
Diplom "Kõige emotsionaalsem laulu esitamine"
Aleksandr Petrov
Jekaterina Murašina

03.05.2019, Iisaku Gümnaasiumis

Maakondlik vene laulude konkurss

õp Maria Derbneva
Tubli esinemine
Koolibänd koosseisus
Denni Karin
Daniil Solovjev 
Igor Mahlinovski 
Nikita Kotškin 
Aleksandr Grigoriev

04.05.2019, Kohtla-Nõmmel

Ida-Virumaa noortebändide päev 2019

juhendaja Peeter Priks
23. koht
Alina Shilman

04.05.2019, Tallinnas

Kunstiolümpiaadi vabariiklik voor

õp Tairi Karafin
Edasipääs laulupeole
JG noorte segakoor koosseisus
Maria Kuzmenkova
Maarja Lumiste
Gerel Atheron Normak
Erich Pullerits
Arina Šilman
Kerli Teder
Aleksandr Petrov
Diana Tšerkassov
Anne-Maria Jazõkov
Brigita Kasemets
Hendrik Viimsalu
Oliver Villers
Liis Täpsi
Aleksandra Ratkovitš
Daria Gordeeva
Kalev Kuusik
Elis Rande
Areana Tischler
Mehis Tokman
Angelina Azjava
Uljana Ivanova
Eveliina Maurin
Elina Sergejeva
Maria Tšamjan
Ilja Ogloblin

kevad 2019, Jõhvis

XXVII laulupeo "Minu arm" ülevaatus

juhendaja Tanja Elken
Vanuseklass, 10.-12. kl
1. koht
Arina Danilova

08.05.2019

XIV joonistusvõistlus "Kaitseväe õppus"

Korraldaja: Kaitsevägi, Kevatormi raames

Kokku osales 23 kooli ja esitati 322 tööd.

õp Tairi Karafin

100 m jooks (T)
1. koht

Anastassia Soonvald

Kõrgushüpe (T)
1. koht

Anastassia Soonvald

Kuulitõuge (T)
2. koht

Helen Orel

Kettaheide (T)
1. koht

Helen Orel

Odavise (T)
1. koht

Helen Orel

100 m jooks (P)
1. koht

Roland Raidma

4x100 m teatejooks (P)
1. koht

Roland Raidma
Remy Christian Kivimäe
Sten-Eric Tammik
Karl-Johannes Rattasepp

Kõrgushüpe (P)
1. koht

Remy Christian Kivimäe
2. koht
Roland Raidma

Kaugushüpe (P)
1. koht

Dmitri Fomin
2. koht
Remy Christian Kivimäe

Odavise (P)
1. koht

Sten-Eric Tammik

Kettaheide (P)
1. koht

Karl-Johannes Rattasepp
2. koht
Oliver Villers

400 m jooks
2. koht

Oliver Villers
3. koht
Robert Pekin

1500 m jooks
2. koht

Oliver Villers

14.05.2019, Rakveres

Alutaguse Noorte mängud kergejõustikus

õp Priit Palmet, Natalja Šabartšina

1. koht
Diana Ragni
2. koht
Aleksandra Ratkovitš
3. koht
Kristina Linnard

Publiku lemmikud
Emil Morozov
Martin Pihlap

16.05.2019

Jõhvi Gümnaasiumi JG11 kõnevõistlus "Kui ma oleksin Eesti keskkonnaminister, siis..."

Osales 16 õpilast 11.defg klassidest.
Juhendajad:
õp Ulvi Vilumets
õp Kristiina Mäesaar-Timofejeva
õp Veronika Tohver
õp Kristina Skutšas
Tubli osalemine
Oliver Villers

22.05.2019, Tallinn

Digitaalse heliloomingu konkurss 2019

Korraldaja: TLÜ BFM

õp Tanja Elken

Ära märgitud kõne
Aleksandra Ratkovitš

kevad 2019

President Kersti Kaljulaidi kõnekonkurss "Kirjuta Eestile 2019"

õp Ulvi Vilumets
10.-12. klassid
Kunstihariduse Ühingu eripreemia
Daniel Lambing

03.06.2019, Tallinn

Joonistusvõistlus "Laulupidu 2069"

Korraldaja: ERR Lastejaam ning Laulu- ja Tantsupeo SA

õp Tairi Karafin

Vanapaberi kogumine
1. koht 10.a 3093,84 kg
2. koht 12.a 734,98 kg
3. koht 11.a 413 kg
Suurkogujateks olid 
1. koht
Kaur Kullamäe 
2. koht
Kris Viira 
3. koht
Gerel Atheron Normak 

Küünlaümbriste kogumine
1. koht 12A 3608 tk 
2. koht 12B 2805 tk 
3. koht 10A 2564 tk 
Suurimad kogujad olid 
1. koht
Joosep Purde-Prits 
2. koht
Ade-Liis Väli 
3. koht
Marelly Nurme

Patareide kogumine 
1. koht 10.c 1709 tk
2. koht 11.d 1526 tk 
3. koht 10.d 1214 tk
Suurimad kogujad olid 
1. koht
Kristina Linnard 
2. koht
Evelina Seppenen  
3. koht
Ksenia Leppelja 

2018/19. õa

Jõhvi Gümnaasiumi keskkonnakampaaniad

Vanapaberit koguti 9.-10. mail 2019 5456,59 kg. 

2018/19.õa jooksul koguti 15168 küünlaümbrist.

2018/19. õa koguti 9528 patareid. 

     

2017/18. õa

1. koht pendel-teatejooksus

2. koht maastiku-teatejooksus

Martin Kängsepp
Sven Erik Seerzant
Alan-Jürgen Keerme
Markus Kängsepp
Remy Christian Kivimäe
Oliver Villers
Julia Sõromjatnikova
Snezhana Belyakina
Elise Jalonen
Carol Randlepp
Victoria Bergen

14.09.2017, Toilas 

Alutaguse Noorte Mängud - teatejooksud

õp Priit Palmet

õp Natalja Šabartšina

1.koht

Karl Kaarlõp
Martin Kängsepp
Markus Kängsepp
Maxim Yerjomenko
Igor Smirnov
Rasmus Rebban
Alan-Jürgen Keerme
Martin Jagodin

3.koht

Marko Petrov
Leonid Hobotov
Samuil Soroka
Andrei Jankovski
Nikita Plohhih
Aleksander Bondarenko
Maksim Rubtsov
Ivan Putškov

19.09.2017, Vokas

Alutaguse Noorte Mängud - jalgpall

Paremusjärjestus:
Jõhvi G I,
Avinurme I,
Jõhvi G II,
Toila,
Avinurme II,
Lüganuse

 

õp Priit Palmet

Vanuserühm 14-19 a

Kategooriad:  

Eesti 100
Peaauhind:

Kevin Marcus Peepmaa

Koolielu mured ja rõõmud
Peaauhind:

Allan Vool

Laste- ja noorte kultuuriaasta
Peaauhind: 

Allan Vool

Kirde-Eesti loodusradadel
Eripreemia: 

Madis Merioja

30.09.2017, Kohtla-Järvel

Fotokonkurss ''Kirde-Eesti Noorte Foto 2017''

EV100 raames

Korraldaja: Kohtla-Järve Kultuurikeskus

3. koht
Oliver Villers

04.10.2017, Pannjärvel

Alutaguse Noorte Mängud - krossijooks

õp Priit Palmet

1.koht
Taniel Šapovalov
Kristian Oliver Moor
Siim Prave
Oliver Villers
Alan-Jürgen Keerme
Martin Jagodin
Hendrik Viimsalu

12.10.2017, Jõhvis

Alutaguse Noorte Mängud - maakonna koolide korvpalliturniir

õp Priit Palmet

IV vanuserühm 
(10.-12. klass)

1. koht
Diana Ragni
Julia Zõkina

Osalesid veel:
Vlada Solohhova
Katrin Vool
Artjom Konkin
Deniss Vorobjov

02.11.2017, Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Konkurss "Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas", piirkondlik voor

õp Irina Jekimenko, Dina Sujarova

Vene keeles valme lugenute hulgas:

1.koht
Hannes Villers 
2.koht
Siim Prave
3.koht
Kristina Luškina

Eesti keeles valme lugenute hulgas:

2.koht
Timofei Jerjomenko 
4.koht
Kristi Kants

Publiku lemmik Hannes Villers

18.11.2017, Jõhvi Gümnaasiumis

Maakondlik valmide lugemise konkurss "Loeme koos valme!"

õp Dina Sujarova, Maria Derbneva, Jelena Manuilovitš, Kristina Skutšas, Veronika Tohver

Teema: Eesti Vabariigi jaoks oluline isik ja tema tegevus

Vanuserühm 16-100:

3. koht
Deniss Vorobjov

24.11.2017, Tartus

Tartu Kunstikooli Joonistusvõistlus 2017

õp Olga Link

2. koht
Elise Jalonen

3. koht
Pirjo Neissaar

24. 11.2017, Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumis

Etluskonkurss „Koidulauliku valgel“ 

õp Dea Proode

IV vanuserühm (10.-12. klass)

1. koht
Julija Zõkina, 11.f

2. koht
Artjom Konkin, 12.e

3. koht
Diana Ragni, 10.d

26.11.2017, Kuremäe kloostris

Konkurss "Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas", vabariiklik voor

õp Irina Jekimenko, Dina Sujarova

1.koht

JG12 võistkond koosseisus:
Siim Prave
Karl Kaarlõp
Britta Signi Merirand
Annika Vallas

3. koht

JG10 võistkond koosseisus:
Oliver Villers
Robert Pärnpuu
Robert Soidla
Hendrik Viimsalu

29.11.2017, Avinurmes

XV Eesti koolinoorte mälumängu-meistrivõistluste Ida-Virumaa eelvoor

1. koha saavutanud võistkond osaleb lõppvoorus 15.aprillil Viimsi Koolis

Õpilaste saavutatud koht

17. koht Eestis

101. koht maailmas

30.11.2017
Best in English 2017
Kokku osales 750 kooli 29-st riigist. 

3. koht
Serafima Amerhanova

04.-08.12.2017, Moskvas

XV Rahvusvaheline vene keele olümpiaad

õp Maria Derbneva

2. koht
Alina Nikolajeva

15.12.2017, Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Maakondlik kõnelejate konkurss "Kuum teema"

õp Maria Derbneva

Gümnaasiumiaste

1. koht
Siim Prave

2. koht
Karl Kaarlõp

3. koht
Kalev Kuusik

4. koht
Kristjan Aun

09.12.2017, Jõhvis

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Vanusegrupis kokku 12 osalejat.

õp Ene Sokman

Gümnaasiumiaste

1. koht
Julia Zõkina

2. koht
Aleksandra Amelina

3. koht

David Tsaregorodtsev

20.01.2018, Jõhvis

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Vanusegrupis kokku 3 osalejat.

õp Rita Genno

9.-10. klasside arvestuses

7. koht
Oliver Villers

10.-11. koht
Brigita Kasemets
Liis Täpsi

16. koht
Hendrik Viimsalu 

11.-12. klasside arvestuses

1. koht
Karl Kaarlõp 

2. koht
Siim Prave 

5. koht

Kristjan Aun

6.-7. koht
Mariin-Heleen Kivisto

8.-9. koht
Kerdu-Katty Pärss

11.-12. koht
Kalev Kuusik

15. koht
Marleen Dietrich

26.01.2018, Jõhvis

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

9.-10. klasside arvestuses 21 osalejat.
11.-12. klasside arvestuses 15 osalejat.

õp Dea Proode, Maie Marks

Gümnaasiumiaste

2. koht
Ilja Boitšuk

5. koht
Edvin Krištofor

7. koht

Allan Setškov

27.01.2018, Jõhvis

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

Vanusegrupis kokku 7 osalejat.

õp Tairi Karafin

10. klass
1. koht
 
Aleksandra Amelina
2. koht 
Viktoria Mihhailova

11. klass
1. koht 

Julija Zõkina
2. koht 
Darja Kurtina

27.01.2018, Jõhvis 

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

10. klasside arvestuses 2 osalejat,
11. klasside arvestuses 2 osalejat,
12. klasside arvestuses osalejaid ei olnud. 

õp Kristelle Kaarmaa

Gümnaasiumiaste

1. koht
Siim Prave

2.-3. koht
Karl Kaarlõp

4. koht
Kristjan Aun

8.-9. koht
Artjom Danilov
Andrei Kolomõtsev

10. koht
Arina Tarassova

11.-12. koht
Darja Gordeeva
Nelli Palikova

13.-14. koht
Aleksandra Amelina
Jelena Iljina

15. koht
Maria Škatova

16. koht
David Tsaregorodtsev

03.02.2018, Jõhvis

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Gümnaasiumiastmes 16 osalejat. 

õp Liina Kollo

10. klasside arvestuses
1.-4. koht

Hendrik Viimsalu
Aleksandra Amelina
Konstantin Aleksejev
5. koht
Oliver Villers
6. koht
Viktoria Mihhailova
7. koht
Anna-Maria Jazõkov
8. koht
Janika Velmar
9.-11. koht
Robert Soidla
Roman Mihhejev
Daniil Vasjagin

11. klasside arvestuses
1. koht

Milena Kaznatšejeva
2. koht
Andrei Senitškin
4. koht
Julia Zõkina
5. koht
Jegor Suzopov
6. koht
David Tsaregorodtsev
7. koht
Kristjan Aun

12. klasside arvestuses
2. koht

Janika Smolentseva
4. koht
Serafima Amerhanova

07.02.2018, Jõhvis

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

10. klasside arvestuses 11 osalejat.
11. klasside arvestuses 7 osalejat.
12. klasside arvestuses 6 osalejat.

õp Olga Anisimova, Marina Morozova, Virve Rääsk, Maarika Uudeküll

Noormehed 9.-12. klass

1. koht
Martin Kängsepp
4. koht
Kalev Kuusik
5. koht
Hendrik Viimsalu
6. koht 
Oliver Villers
7. koht 
Jaak Kask
8. koht
Sven Erik Serzant
9. koht
Sandro Maksimov

Neiud 9.-12. klass

8. koht
Danii-Theresia Velba
10. koht
Anna Kisseljova
12. koht
Brigita Kasemets
13. koht
Kristiina Bogens

09.02.2018, Pannjärvel

Jõhvi koolide suusamaraton

Jõhvi Gümnaasiumist osales 21 õpilast 

õp Priit Palmet

Teema: Esimene maailmasõda ja selle pärand

1. koht
Karl Kaarlõp
2. koht
Milena Appajeva
3. koht
Carol Randlepp

Teema: Reformatsioon ja vastureformatsioon

1. koht
Siim Prave
2. koht
Nikita Podrjadtšikov

Teema: Eesti 1917 - 1945

1. koht
Aleksandra Ratkovitš
2. koht
Kirsika Kont

10.02.2018, Jõhvis

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor

Gümnaasiumiastme teemad:

1. "Üldajalugu ja Eesti ajalugu - Esimene maailmasõda ja selle pärand" - 3 osalejat.

2. "Üldajalugu ja Eesti ajalugu - Reformatsioon ja vastureformatsioon" - 2 osalejat.

3. "Üldajalugu ja Eesti ajalugu - Eesti 1917 - 1945" - 2 osalejat.

 

õp Saskia Sadrak, Ljudmilla Ragilo

11.-12. klasside arvestuses
1. koht

Milena Kaznatšejeva

9.-10. klasside arvestuses
2. koht

Aleksandra Amelina

Meeskondlik 2. koht
Milena Kaznatšejeva
Jevgenia Fjodorova
Ekaterina Vertyagina
Aleksandra Amelina
Aleksandra Ratkovitš
Daria Andriyanovich 

22.02.2018, Sillamäel

Vene keele olümpiaad "Vene kirjanikud Eestis"

õp Irina Jekimenko, Dina Sujarova

10. klasside arvestuses

1.-2. koht
Robert Pärnpuu
7. koht
Aleksandra Ratkovitš
8.-10. koht
Danil Perednja

11. klasside arvestuses

8. koht
Kaspar Männik

09.03.2018, Kohtla-Järvel

Ida-Virumaa üldhariduskoolide 8.-9. ja 10.-11. klasside inglise keele olümpiaad

10. klasside arvestuses 11 osalejat,
11. klasside arvestuses 11 osalejat.

Õp Julia Makarova, Valentina Porri

Gümnaasiumiaste

56. koht
Siim Prave

10.-11.03.2018, Tartus

Bioloogiaolümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Gümnaasiumiastmes 64 osalejat.

õp Liina Kollo

Gümnaasiumiaste

6. koht
Aleksandra Amelina

12.-13.03.2018, Tartus

Vene keel emakeelena olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Kokku 25 osalejat.

õp Dina Sujarova

Kategooria: Eesti keel võõrkeelena

2. koht
Aleksandra Ratkovitš

Jõhvi Gümnaasiumi esindasid:
Aleksandra Ratkovitš
Robert Pärnpuu
Oliver Villers

14.03.2018, Narvas

Emakeelepäeva pühendatud
spontaanse kõne võistlus

Gümnasistid võistlesid kolmes kategoorias:
eesti keel võõrkeelena,
vene keel võõrkeelena,
inglise keel.

Studentide vanuserühm
197. koht
Kooli parim tulemus
Andrei Senitškin

343. koht
Ilja Boitšuk

396. koht
Milena Kaznatšejeva

497. koht
Kristjan Aun

718. koht
David Tsaregorodtsev

744. koht
Kalev Kuusik

1045. koht
Aleksandr Vilinski

Juunioride vanuserühm
928. koht
Kooli parim tulemus
Jana Hrissanfova

986. koht
Aleksandra Amelina

1447. koht
Robert Soidla

1559. koht
Georg Šumailov

1617. koht
Hendrik Viimsalu

2064. koht
Gleb Šilov

15.03.2018

Känguru 2018

Kokku osales 1.-12. klassini 23 239 õpilast üle Eesti.

1148 osalejat studentide (11.-12. klass) vanuserühmas.
2365 osalejat juunioride (9.-10. klass) vanuserühmas.

Õp Marina Morozova, Olga Anisimova, Virve Rääsk, Maarika Uudeküll 

Kategooria: B1-tase

1. koht
Adriana Alliku

Kategooria: B2-tase

1. koht
Elina Bõkovskaja

16.03.2018, Jõhvis

Vene keel võõrkeelena olümpiaad, piirkondlik voor

õp Maria Derbneva

11.-12. klassid

17. koht
Karl Kaarlõp

16.-17.03.2018, Tartus

Emakeeleolümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Lõppvooru kutsutud 27 õpilast (11.-12. kl)

õp Dea Proode

Vanem vanuserühm (11.-12. kl)

2. koht
Darja Predbannikova
(üldarvestuses 3. koht)

17.03.2018, Tartus

Eesti keel võõrkeelena olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Nooremas vanuserühmas (9.-10. kl) 22 osalejat.
Vanemas vanuserühmas (11.-12. kl) 18 osalejat.

õp Ulvi Vilumets

Kategooria: Eesti 1917-1945

20.-21. koht
Aleksandra Ratkovitš

Kategooria: I MS ja selle pärand

21.-24. koht
Karl Kaarlõp

Kategooria: Reformatsioon ja vastureformatsioon

18.-19. koht
Siim Prave

24.03.2018, Tartus

Ajaloo-olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Kategoorias "Eesti 1917-1945" 26 osalejat.
Kategoorias "Esimene maailmasõda ja selle pärand" 32 osalejat.
Kategoorias "Reformatsioon ja vastureformatsioon" 27 osalejat.

õp Ljudmilla Ragilo, Saskia Sadrak

Kategooria: B1-tase

4. koht
Adriana Alliku
(üldpingereas 22. koht)

Kategooria: B2-tase

22. koht
Elina Bõkovskaja
(üldpingereas 27. koht)

27.03.2018, Tallinnas

Vene keel võõrkeelena olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

B1-taseme kategoorias: 12 osalejat
B2-taseme kategoorias: 22 osalejat

õp Maria Derbneva

Vanem vanuserühm

2. koht
Karolina Gita

3. koht
Arina Dovlatova

08.04.2018, Jõhvis

Jõhvi Laulukevad 2018

õp Tanja Elken

Gümnaasiumiastmes

1.koht
Võistkond koosseisus:
Moona Kilk
Melani Nõlvak
Jekaterina Murašina
Alan-Jürgen Keerme
Robert Soidla
Hendrik Viimsalu
Laura-Liis Sootalu

11.04.2018, Jõhvis

Alutaguse Noorte Mängud, võrkpall

õp Priit Palmet, Natalja Šabartšina
4. koht
Katrin Puusepp
Kristiina Juuse
Gerly Triin Nõmmiste
Angelina Azjava
Natalia Šmeljova
Alina Shilman
Adeele Lisbeth Siiner

19.04.2018, Kohtla-Järvel
Moedemm 2018

Märksõnaks taaskasutus, rõivakollektsioon „Neutraalne ja naturaalne” - inspireeritud loodusest ja looduslikkusest.

12. klasside arvestuses
10. koht

Mariin-Heleen Kivisto

03.05.2018

füüsikaviktoriin Spekter 2018

Kokku osales 1272 õpilast üle Eesti.

Vanemas vanuserühmas osales kokku 539 õpilast.

õp Rita Genno

6. koht
JG võistkond
Moona Kilk
Signe Viiksaar
Melani Nõlvak
Anne-Maria Jazõkov
Jürgen Keerme
Karl Kaarlõp
Markus Kängsepp
Martin Kängsepp
10.05.2018, Viljandis
Riigigümnaasiumide jalgpallivõistlus

Osales 7 riigigümnaasiumit

õp Priit Palmet

Kaugushüpe
1. koht

Sven Eric Seržant
2. koht
Jaan Kuusmaa
3. koht
Remy Christian Kivimäe
4. koht
Taniel Šapovalov
8. koht
Marko Petrov
9. koht
Leonid Hobotov

100 m jooks
1. koht

Jaan Kuusmaa
2. koht
Sven Eric Seržant
3. koht
Remy Christian Kivimäe
5. koht
Leonid Hobotov
7. koht
Marko Petrov

Odavise 
2. koht

Sven Eric Seržant

Kõrgushüpe
1. koht

Taniel Šapovalov
2. koht
Remy Christian Kivimäe
4. koht
Marko Petrov
5. koht
Leonid Hobotov

Kuulitõuge
2. koht

Taniel Šapovalov

4x 100 m jooks
1. koht

Remy Christian Kivimäe
Marko Petrov
Jaan Kuusmaa
Sven Eric Seržant

Odavise
1. koht

Helen Orel

Kettaheide
1. koht

Helen Orel

29.05.2018, Rakveres
Ida-Virumaa koolinoorte kergejõustikuvõistlus
õp Priit Palmet

Küünlaümbriste jahi
maakondlikus arvestuses
7.-12. klassid
1. koht
JG 12. lend
2. koht
JG 10-11. lend

Küünlaümbriste jahi
vabariiklikus arvestuses
7.-12. klassid
3. koht
JG 12. lend

Üksikkogujate arvestuses
7.-12. klassid
3. koht
Raiko Palmiste

Patareijahi maakondlikus arvestuses
6. koht
JG 12. lend
Tublim üksikkoguja koolist
Gerly Triin Nõmmiste

2017/18. õa
Küünlaümbriste ja patareide jaht
2017/18. hooajal osales
452 kooli ja lasteaeda (11874 last),
küünlaümbriseid koguti kokku 4 118 023 tk
ja patareisid koguti 872 009 tk

10. lend
1. Robert Pärnpuu
2. Aleksandra Ratkovitš
3. Hendrik Viimsalu 
4. Robert Soidla
5. Oliver Villers
6. Kristiina Ragni
7. Diana Ragni
8. Snezhana Belyankina
9. Kirill Volkov
10. Aleksandra Amelina
11. Gleb Šilov
12. Jekaterina Murašina
13. Moona Kilk
14. Kristina Linnard

11. lend
15. Allan Vool
16. Hannes Villers
17. Milena Kažnatšejeva
18. Andrei Senitškin
19. Angelina Azjava
20. Jevgenia Fjodorova
21. Maria Tšamjan
22. Darja Kurtina
23. David Tsaregorodtsev
24. Julia Žõkina
25. Kristjan Aun

12. lend
26. Karl Kaarlõp
27. Britta Signi Merirand
28. Siim Prave
29. Carol Randlepp
30. Emilia Trejer
31. Annika Vallas
32. Anna Agejeva
33. Gerly Triin Nõmmiste
34. Katrin Puusepp
35. Valeria Bessedina
36. Arina Dovlatova
37. Anna-Maria Kolessova
38. Darja Predbannikova
39. Viktoria Prodanova
40. Elise Jalonen

Silmapaistev õpilane 2017/18 Õpilasi tunnustatakse vastavalt Jõhvi Gümnaasiumi
tunnustamise korrale.