Koolielu

Huviringid


Jõhvi Gümnaasiumis toimuvad JG10-12 õpilastele alljärgnevad tasuta huviringid:

Ring Juhendaja Toimumisaeg

Rahvatants - noorte segarühm

Taivo Aljaste E ja K 16:00-17:30
aatriumis
Noorte segakoor Tanja Elken T 16:00-17:00, kab 106
Laulmine (solistid ja ansambel) Tanja Elken N 17:00-18:30, kab 106
Koolibänd Peeter Priks kokkuleppel kontakttund 2x kuus, pilliruum
Õpilasfirma Riina Vaht R 14:50 - 16:00 kab 201

Ettevalmistus matemaatika võistlusteks ja olümpiaadideks

Olga Anisimova K 16:00-17:00 kab 212
Ettevalmistuskursus füüsikas Riina Vaht Grupp 1: E 15:45-16:30
Grupp 2: T 16:00-17:00
kab 201
Loodusteaduste ettevalmistuskursus võistlusteks ja olümpiaadideks Riina Vaht

kuu kolmandal teisipäeval
16:00-17:10
kab 201

Ajaloo ettevalmistuskursus olümpiaadiks Ljudmilla Ragilo  
Kooli ajaleht Erika Prave kokkuleppel
Keelekohvikud   /info täiendamisel/
Enesekaitsekoolitus Viru Vangla E ja K 16:00-17:30
Viru Vanglas
/täiendamisel/    


 

Muud huviringid:

keemiaring
Jõhvi PK 6.-9.kl õpilastele
Kristelle Kaarmaa R 15:30-16:15, kab 203
ettevalmistuskursus füüsikas
Jõhvi PK 8.-9.kl õpilastele
Riina Vaht /täpsustamisel/, kab 201

Õpihuviringid / tähtajalised projektiringid

Rakett69 kolmepäevane teaduslaager
3.-5.klasside õpilastele
Riina Vaht L 18.09.; 25.09.; 02.10.2021
kab 201
Rakett69 kolmepäevane teaduslaager
5.-7.klasside õpilastele
Riina Vaht L 09.10.; 16.10.; 23.10.2021
kab 201
Rakett69 kolmepäevane teaduslaager
8.-10.klasside õpilastele
Riina Vaht T-N 26.-28.10.2021
kab 201
Katuseterrassi disainimise ja ehitamise õpihuvilaager Riina Vaht T teisipäev 14.09., 28.09., 05.10., 12.10. ja 19.10.2021
kell 16:15 / kab 201-202

 

Jõhvi Gümnaasiumis toimuvad JG10-12 õpilastele alljärgnevad tasuta huviringid:


 

Muud huviringid:

keemiaring
Jõhvi PK 6.-9.kl õpilastele
Kristelle Kaarmaa R 15:30-16:15, kab 203
ettevalmistuskursus füüsikas
Jõhvi PK 8.-9.kl õpilastele
Riina Vaht /täpsustamisel/, kab 201

Õpihuviringid / tähtajalised projektiringid

Rakett69 kolmepäevane teaduslaager
3.-5.klasside õpilastele
Riina Vaht L 18.09.; 25.09.; 02.10.2021
kab 201
Rakett69 kolmepäevane teaduslaager
5.-7.klasside õpilastele
Riina Vaht L 09.10.; 16.10.; 23.10.2021
kab 201
Rakett69 kolmepäevane teaduslaager
8.-10.klasside õpilastele
Riina Vaht T-N 26.-28.10.2021
kab 201
Katuseterrassi disainimise ja ehitamise õpihuvilaager Riina Vaht T teisipäev 14.09., 28.09., 05.10., 12.10. ja 19.10.2021
kell 16:15 / kab 201-202

 

Ring Juhendaja Toimumisaeg

Rahvatants - noorte segarühm

Taivo Aljaste E ja K 16:00-17:30
aatriumis
Noorte segakoor Tanja Elken T 16:00-17:00, kab 106
Laulmine (solistid ja ansambel) Tanja Elken N 17:00-18:30, kab 106
Koolibänd Peeter Priks kokkuleppel kontakttund 2x kuus, pilliruum
Õpilasfirma Riina Vaht R 14:50 - 16:00 kab 201

Ettevalmistus matemaatika võistlusteks ja olümpiaadideks

Olga Anisimova K 16:00-17:00 kab 212
Ettevalmistuskursus füüsikas Riina Vaht Grupp 1: E 15:45-16:30
Grupp 2: T 16:00-17:00
kab 201
Loodusteaduste ettevalmistuskursus võistlusteks ja olümpiaadideks Riina Vaht

kuu kolmandal teisipäeval
16:00-17:10
kab 201

Ajaloo ettevalmistuskursus olümpiaadiks Ljudmilla Ragilo  
Kooli ajaleht Erika Prave kokkuleppel
Keelekohvikud   /info täiendamisel/
Enesekaitsekoolitus Viru Vangla E ja K 16:00-17:30
Viru Vanglas
/täiendamisel/