Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Tatjana Ait

Direktor

Telefoninumber +372 392 9713 E-posti aadress tatjana.ait@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

kab 112

Kontakti foto
Julija Kovaltšuk

Õppejuht

Telefoninumber +372 392 9714 E-posti aadress julija.kovaltsuk@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

E-R 08.30-16.30

R 08.30-15.00

kab 114

Kontakti foto
Kristelle Kaarmaa

Tööleping peatatud

Kontakti foto
Airika Andruse

12.a mentor

E-posti aadress airika.andruse@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Dea Proode

12.b mentor

E-posti aadress dea.proode@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Monika Ojarand

12.b mentor

E-posti aadress monika.ojarand@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Tanja Elken

12.d mentor

E-posti aadress tanja.elken@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Erika Prave

12.d mentor

E-posti aadress erika.prave@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Veronika Tohver

12.e mentor

E-posti aadress veronika.tohver@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Anna Rekk

12.f mentor

E-posti aadress anna.rekk@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Jelena Manuilovitš

12.f mentor

E-posti aadress jelena.manuilovits@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Julija Kovaltšuk

Õppenõustaja

Telefoninumber +372 392 9714 E-posti aadress julija.kovaltsuk@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

E-N 08.30-16.30

R 08.30-15.00

kab 114

Kontakti foto
Keitlyn Tommula

Õppenõustaja (sotsiaalpedagoog)

Telefoninumber +372 392 9717 E-posti aadress keitlyn.tommula@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

E-N 08.30-16.30

R 08.30-15.00

kab 216

Kontakti foto
Maria Derbneva

Õppenõustaja

Telefoninumber +372 392 9716 E-posti aadress maria.derbneva@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

E-R 08.30-16.30

R 08.30-15.00

kab 215

Kontakti foto
Ave Pae

Tööleping peatatud

Kontakti foto
Leili Metsatalu

Ainevaldkonna juhtivõpetaja

Ennastjuhtiv õppija, õppimise alused

E-posti aadress leili.metsatalu@johvig.ee

Kontakti foto
Ketter Kõre

Huvijuht

Telefoninumber +372 392 9719 E-posti aadress ketter.kore@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kab 119

E-N 8.30-16.30, R 8.30-15.00

Kontakti foto
Anne Kippar

Projektispetsialist

Telefoninumber (+372) 5887 5128 E-posti aadress anne.kippar@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

E-N 8.30-16.30, R 8.30-15.00

1. kor lugemissaal

Kontakti foto
Marianne Kama

Projektispetsialist

E-posti aadress marianne.kama@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Taivo Aljaste

Ringijuht

E-posti aadress taivo.aljaste@johvig.ee

Konsultatsiooni aeg:

kokkuleppel

Kontakti foto
Anna Sjomina

Kooliõde

Telefoninumber +372 5308 3486 E-posti aadress anna.sjomina@corrigo.ee

Konsultatsiooni aeg:

E-R 08:30-15:00

Jõhvi Põhikool, 1. korrus kab 124

Avaldatud 02.03.2018 Viimati muudetud 20.06.2024