Koolielu

Tunnustamine


Jõhvi Gümnaasiumi tunnustamise kord

Tunnustus: SILMAPAISTEV ARHITEKT
Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.

2022/23. õa

I poolaasta (september - detsember 2022)

1. koht JG10-12 neidude arvestuses
Anfisa Karyagina
2. koht
Elina Palu
3. koht
Anastassia Bogatõrjova

1. koht JG10-12 noormeeste arvestuses
Nikolas Lahno
2. koht
Vjatšeslav Gorbunov
3. koht
Leonid Gatilov

02.09.2022, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks (5 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina

Noorem rühm 
71. koht

Arseni Ostrouhhov
77. koht
Dmitry Moroz
96. koht
Margaret Halimejeva
Sofja Krjatalova

Vanem rühm
17. koht

Andrei Potrebin
19. koht
Devid Toomast
57. koht
Aljona Kurtina

24.09.2022, Kohtla-Järvel

Matemaatika lahtised võistlused

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 142 osalejat.
Vanemas rühmas

õp Olga Anisimova

Meeskondlik 1.-2. koht
12.c-klassi võistkond

Devid Toomast
Alina Fominykh
Aleksandra Tšervjakova
11.b-klassi võistkond
Raine Siimuste
Marily Lätt
Sandra Seppenen
Heleriin Karask

Meeskondlik 3.-4. koht
12.a-klassi võistkond

Kirill Volkov
Karina Toots
Lii Maksimov
10.a-klassi võistkond
Mathew William Trenholm
Maarja-Kristiine Karask
Paul Pärt
Karl Aasamets

27.09.2022, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi Teadlaste Öö 2022
loodusviktoriin

 

Meeskondlik 1. koht
Artur Lek
Karl Aasamets
Akim Sutškov
Kert Vassiljev
Roman Nikonorov
Leonid Gatilov
Ramaz Kardava
Romek Tarto
Tanel Piiskoppel
Aleksandr Pjaterikov

06.10.2022, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Noormeeste arvestuses
1. koht
Nikolas Lahno

12.10.2022, Iisakus

ANM maastikujooks 3000 m

õp Priit Palmet
Meeskondlik 1. koht
(jagasime esikohta KJG-ga)
Külalise küsimuse võit
Paul Pärt
Richard Sikora
Airiin Viirlaid
Kirill Volkov

19.10.2022, Kohtla-Järvel

Arukate Õpilaste Akadeemia I mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Meeskondlik 1. koht
Andrei Potrebin
Devid Toomast
Marks Vilanskis
Zakhar Karyagin
22.10.2022, Kohtla-Järvel

Korraldajad: IVOL, VIROL

õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Maarika Uudeküll

Meeskondlik 1. koht
Sandra Seppenen
Jaanika Sallaste
Katariina Soolep

oktoober 2022, veebis

"ShareHerPower tänavakunsti kleepsukonkurss

Korraldaja: Mondo Maailmakool

õp Tairi Karafin

Meeskondlik 2. koht
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Aleksandra Tšervjakova
Devid Toomast
Karina Prokofjeva
Andrei Potrebin

09.11.2022, Kohtla-Järvel

Keemiapäev "Keemiast huvitavalt ja tegusalt"

Korraldaja: TalTech Virumaa Kolledž

õp Kristelle Kaarmaa
õp Irja Kivimägi

2. koht
võiskond "Evakuatsiooniplaan"

Asmik Chamyan
Alina Fomnykh
Kristiina Dunajeva
Viktoria Kotškina
Devid Toomast

11.11.2022, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 29. hooaja 3. mäng

 
1. koht
võiskond "Evakuatsiooniplaan"

Asmik Chamyan
Alina Fomnykh
Kristiina Dunajeva
Viktoria Kotškina
Devid Toomast

11.11.2022, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 29. hooaja 3. mäng

 

Edasipääs lõppvooru
Afina Maharramova
Aleksandra Shvetcova

Tubli osalemine
Julia Fomina
Vladislav Oganovski
Veronika Juško
Naldina Neznanina
Elizaveta Sirkunen
Daniil Pipich
Anton Skatškov
Alina Fominykh
Daniil Sergejev
Kristiina Dunajeva
Alisa Rodionova

14.11.2022

Vene keel emakeelena olümpiaadi I voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Oksana Nazarova
õp Irina Jekimenko

Meeskondlik 3. koht
Lisann Metsla
Sten Salla 
Diana Danilina 
Evelina Seimar

16.11.2022, Kohtla-Nõmmel

Arukate Õpilaste Akadeemia II mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Publiku lemmik
Daniil Sergejev

Grand Prix
Afina Maharramova

Tubli osalemine
Jekaterina Žitkova
Ksenija Klimenkova
Poliina Rilluka
Olesya Popova
Konstantin Mikhaylov

19.11.2022, Tammikus

Tammiku vokaalansamblite ja -solistide päev

Korraldaja: Tammiku rahvamaja

õp Tanja Elken

Jõhvi Gümnaasiumi esindus, tunnustus programmide läbiviimise eest
Johanna Mai Puss
Airi Illopmägi
Ott-Marti Vainura
Marius Daniel Vähk
Richard Sikora

22.-26.11.2022, Jõhvis ja Tallinnas

Erasmus+ "Code Your Future" C4 kohtumine

õp Airika Andruse
õp Marianne Kama
Koolisiseses arvestuses
1. koht

Aksinja Dobrosotskaja
2. koht
Aleksandra Tšervjakova
3. koht
Alina Latõševa

22.11.2023, veebis

Valge bioloogia veebiviktoriin

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Kai Habakukk

Meeskondlik 2. koht
Paul Pärt
Maarja Kristiine Karask
Siim Kalle
Lisbeth Kasemets
Mathew William Trenholm

Meeskondlik 2. koht
Sandra Seppenen
Jaanika Sallaste
Stenver Dietrich
Martin Oliver Visnapuu
Kaspar Käen

Meeskondlik 3. koht
Allan Mesilane
Sten Salla
Miia- Emilie Pulver
Karola Purgats
Ilja Kisseljov

24.11.2022, Narvas

Kodanikupäeva viktoriin

Korraldaja: TÜ Narva Kolledž
Osales 15 võistkonda

õp Leigi Molodõk

Osalemine
Kamille Kippar
Karola Purgats
Airi Illopmägi
Johanna Mai Puss

30.11.2022, Jõhvis

Lingvistikaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: Tartu ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut, maailma keelte ja kultuuride kolledž ning teaduskool

õp Dea Proode

Koolis 1., Eestis 143., maailmas 1113. koht
Alisa Rodionova

Kooli 2., Eestis 260., maailmas 1924. koht
Daniil Sergejev

Koolis 3., Eestis 308., maailmas 2296. koht
Ruslan Nišajev

30.11.2022, veebis

Rahvusvaheline arvutipõhine inglise keele võistlus "Best in English"

Osales kokku 22 779 õpilast 34 erinevast riigist.

õp Inna Linde
õp Karina Palloson
õp Valentina Šel

Tubli osaleja
Sofia Avdejeva
Vjatšeslav Baranovski
Uljana Bobõljova
Valeria Kulikova
Elina Kozlova
Darja Gerstman
Sofja Krjatalova

november 2022

Esseekonkurss „Minu raamatukogu – linnas, taskus, südames…“

Kodanikuhariduse programm Minu Riik koostöös Tartu Linnaraamatukoguga

Konkursile laekus 286 tööd 76 koolist.

õp Irina Jekimenko
õp Oksana Nazarova

14-18 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Elina Kozlova

19-23 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Daniil Sergejev

november 2022

Loovkonkurss "Meie ühine tulevik Eestis"

Korraldaja: Siseministeerium

õp Irina Jekimenko

Võidutöö
Uljana Juškova

Lohutusauhind
Elizaveta Sirkunen

november - detsember 2022

Jõhvi Gümnaasiumi e-jõulukaart 2022 joonistamise konkurss

õp Tairi Karafin
Vanemas vanuserühmas
13. koht
12. klasside arvestuses
8. koht

Devid Toomast

03.12.2022

Eesti koolinoorte 33. füüsika lahtine võistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Julia Pahk
õp Riina Vaht

Meeskondlik 1. koht
Külalise küsimuse võit

Evelina Seimar
Konstantin Mikhaylov
Marily Lätt
Mathew William Trenholm

07.12.2022, Narvas

Arukate Õpilaste Akadeemia III mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Tubli osaleja
Julia Fomina

10.12.2022, veebis

XII üleriigiline ilukirjandusliku tõlke konkurss

Korraldaja: Narva Keeltelütseum
28 osaleiat

õp Oksana Nazarova

Finaalkontserdil laulu esitlus
Nikita Artsimovitšus

12.12.2022, Jõhvis

Väike laul suurele lavale

Korraldaja: Kohtla-Järve Gümnaasium

õp Tanja Elken

Meeskondlik 1. koht eelvõistlusel
Samira Mamedguseinova
Zakhar Karyagin
Ott-Marti Vainura
Marks Vilanskis
Marily Lätt
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Aleksandra Shvetcova
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Paul Pärt
Diana Postnikova
Mathew William Trenholm
Anastassia Barsukova
Viktoria Iho
Aleksandra Tšervjakova
Anželika Jürgens
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Karina Prokofjeva

14.12.2022, Jõhvis

Viie kooli võistlus, Ida-Virumaa eelvõistlus

Ida-Virumaa esindaja osalemist toetas Viru Keemia Grupp

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Irja Kivimägi
õp Laur Kristjan Salvan
õp Kristelle Kaarmaa
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll
õp Julija Zõkina
õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Žanna Arganova

II poolaasta (jaanuar kuni juuni 2023)
1. koht
Marius-Daniel Vähk
2. koht
Mark Titovski
3. koht
Emilia Bratšun

27.12.2022 - 09.01.2023, Jõhvis

JG fotokonkurss "Jõhvi - talve võlumaa"

 
Meeskondlik 6. koht
Samira Mamedguseinova
Zakhar Karyagin
Ott-Marti Vainura
Marks Vilanskis
Marily Lätt
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Arina Kholodnyk
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Paul Pärt
Anastassia Rjabušenko
Mathew William Trenholm
Sten Salla
Viktoria Iho
Aleksandra Tšervjakova
Anželika Jürgens
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Karina Prokofjeva

12.-13.01.2023, Tartu Tamme Gümnaasiumis

Viie kooli võistlus, põhivõistlus

Ida-Virumaa esindaja osalemist toetas Viru Keemia Grupp

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Irja Kivimägi
õp Laur Kristjan Salvan
õp Kristelle Kaarmaa
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll
õp Julija Zõkina
õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Žanna Arganova

kategoorias Ettevõtlik haridustegu
2. koht
Jõhvi Gümnaasiumi katuseterrassi projekti meeskond

26.01.2023, Tallinnas

Ettevõtlik Kool edulugude konkurss "Õppimine on põnev!" 2022

Ettevõtlik Kool, Ida-Viru Ettevõtluskeskus, Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustik

õp Riina Vaht

 

 

 

Jõhvi Gümnaasiumi töötajate tunnustamine

2021/22. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" Inna Linde
Kai Habakukk
Maarika Uudeküll
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" ÕE hääletusel Julia Pahk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2022" Julija Kovaltšuk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2022" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2022" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2022" Kristelle Kaarmaa
Jõhvi valla "Haridustäht 2022" Jelena Jakovleva
Erika Koppel
Žanna Arganova
Kristelle Kaarmaa
Erika Prave
Üle-eestiline hariduse edulugude konkurss "Õppimine on põnev" finalist "JG katuseterrassi projekti" juhendaja 
Riina Vaht
2020/21. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" Jelena Jakovleva
Liina Kollo
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" ÕE hääletusel Jelena Jakovleva

Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2021"

"Eestimaa õpib ja tänab" - "Aasta tugispetsialist 2021"
Ida-Viru maakondlik laureaat

Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2021" Kadri Keerme
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2021" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2021" Andželi Valdmaa
2019/20. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020" Virve Rääsk
Irina Jekimenko
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2020" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2020" Leili Metsatalu
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2020" Tatjana Ait
Jõhvi valla "Haridustäht 2020" Saskia Sadrak
Külli Kallas
Rita Marits
2018/19. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2019" Kristelle Kaarmaa
Veronika Tohver
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2019" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2019" Tatjana Ait
Vabariiklikul galal "Aasta Õpetaja 2019"
nominent kategoorias "Aasta gümnaasiumiõpetaja"
Kristelle Kaarmaa
2017/18. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018" Kristelle Kaarmaa
Ulvi Vilumets
Kristiina Mäesaar-Timofejeva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2018" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2018" Tatjana Ait

 

Jõhvi Gümnaasiumi tunnustamise kord

Tunnustus: SILMAPAISTEV ARHITEKT
Tunnustame õpilasi osalemise eest olümpiaadidel, võistlustel ja konkursidel.

 

 

 

Jõhvi Gümnaasiumi töötajate tunnustamine

2021/22. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" Inna Linde
Kai Habakukk
Maarika Uudeküll
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2022" ÕE hääletusel Julia Pahk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2022" Julija Kovaltšuk
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2022" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2022" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2022" Kristelle Kaarmaa
Jõhvi valla "Haridustäht 2022" Jelena Jakovleva
Erika Koppel
Žanna Arganova
Kristelle Kaarmaa
Erika Prave
Üle-eestiline hariduse edulugude konkurss "Õppimine on põnev" finalist "JG katuseterrassi projekti" juhendaja 
Riina Vaht
2020/21. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" Jelena Jakovleva
Liina Kollo
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2021" ÕE hääletusel Jelena Jakovleva

Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2021"

"Eestimaa õpib ja tänab" - "Aasta tugispetsialist 2021"
Ida-Viru maakondlik laureaat

Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2021" Kadri Keerme
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2021" Tatjana Ait
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta kolleeg 2021" Andželi Valdmaa
2019/20. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020" Virve Rääsk
Irina Jekimenko
Kristelle Kaarmaa
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta tugispetsialist 2020" Ave Pae
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2020" Leili Metsatalu
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2020" Tatjana Ait
Jõhvi valla "Haridustäht 2020" Saskia Sadrak
Külli Kallas
Rita Marits
2018/19. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2019" Kristelle Kaarmaa
Veronika Tohver
Airika Andruse
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2019" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2019" Tatjana Ait
Vabariiklikul galal "Aasta Õpetaja 2019"
nominent kategoorias "Aasta gümnaasiumiõpetaja"
Kristelle Kaarmaa
2017/18. õppeaasta
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018" Kristelle Kaarmaa
Ulvi Vilumets
Kristiina Mäesaar-Timofejeva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta klassijuhataja 2018" Maria Derbneva
Jõhvi Gümnaasiumi "Aasta õppeasutuse juht 2018" Tatjana Ait

 

2022/23. õa

I poolaasta (september - detsember 2022)

1. koht JG10-12 neidude arvestuses
Anfisa Karyagina
2. koht
Elina Palu
3. koht
Anastassia Bogatõrjova

1. koht JG10-12 noormeeste arvestuses
Nikolas Lahno
2. koht
Vjatšeslav Gorbunov
3. koht
Leonid Gatilov

02.09.2022, Jõhvis
Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks (5 km)
õp Priit Palmet
õp Natalja Šabartšina

Noorem rühm 
71. koht

Arseni Ostrouhhov
77. koht
Dmitry Moroz
96. koht
Margaret Halimejeva
Sofja Krjatalova

Vanem rühm
17. koht

Andrei Potrebin
19. koht
Devid Toomast
57. koht
Aljona Kurtina

24.09.2022, Kohtla-Järvel

Matemaatika lahtised võistlused

Korraldaja: TÜ Teaduskool

Nooremas rühmas 142 osalejat.
Vanemas rühmas

õp Olga Anisimova

Meeskondlik 1.-2. koht
12.c-klassi võistkond

Devid Toomast
Alina Fominykh
Aleksandra Tšervjakova
11.b-klassi võistkond
Raine Siimuste
Marily Lätt
Sandra Seppenen
Heleriin Karask

Meeskondlik 3.-4. koht
12.a-klassi võistkond

Kirill Volkov
Karina Toots
Lii Maksimov
10.a-klassi võistkond
Mathew William Trenholm
Maarja-Kristiine Karask
Paul Pärt
Karl Aasamets

27.09.2022, Jõhvis

Jõhvi Gümnaasiumi Teadlaste Öö 2022
loodusviktoriin

 

Meeskondlik 1. koht
Artur Lek
Karl Aasamets
Akim Sutškov
Kert Vassiljev
Roman Nikonorov
Leonid Gatilov
Ramaz Kardava
Romek Tarto
Tanel Piiskoppel
Aleksandr Pjaterikov

06.10.2022, Jõhvis

ANM jalgpallis

õp Priit Palmet
Noormeeste arvestuses
1. koht
Nikolas Lahno

12.10.2022, Iisakus

ANM maastikujooks 3000 m

õp Priit Palmet
Meeskondlik 1. koht
(jagasime esikohta KJG-ga)
Külalise küsimuse võit
Paul Pärt
Richard Sikora
Airiin Viirlaid
Kirill Volkov

19.10.2022, Kohtla-Järvel

Arukate Õpilaste Akadeemia I mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Meeskondlik 1. koht
Andrei Potrebin
Devid Toomast
Marks Vilanskis
Zakhar Karyagin
22.10.2022, Kohtla-Järvel

Korraldajad: IVOL, VIROL

õp Marina Morozova
õp Olga Anisimova
õp Maarika Uudeküll

Meeskondlik 1. koht
Sandra Seppenen
Jaanika Sallaste
Katariina Soolep

oktoober 2022, veebis

"ShareHerPower tänavakunsti kleepsukonkurss

Korraldaja: Mondo Maailmakool

õp Tairi Karafin

Meeskondlik 2. koht
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Aleksandra Tšervjakova
Devid Toomast
Karina Prokofjeva
Andrei Potrebin

09.11.2022, Kohtla-Järvel

Keemiapäev "Keemiast huvitavalt ja tegusalt"

Korraldaja: TalTech Virumaa Kolledž

õp Kristelle Kaarmaa
õp Irja Kivimägi

2. koht
võiskond "Evakuatsiooniplaan"

Asmik Chamyan
Alina Fomnykh
Kristiina Dunajeva
Viktoria Kotškina
Devid Toomast

11.11.2022, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Mis? Kus? Millal?", 29. hooaja 3. mäng

 
1. koht
võiskond "Evakuatsiooniplaan"

Asmik Chamyan
Alina Fomnykh
Kristiina Dunajeva
Viktoria Kotškina
Devid Toomast

11.11.2022, Kohtla-Järvel

Erudiit mäng "Brein-ring", 29. hooaja 3. mäng

 

Edasipääs lõppvooru
Afina Maharramova
Aleksandra Shvetcova

Tubli osalemine
Julia Fomina
Vladislav Oganovski
Veronika Juško
Naldina Neznanina
Elizaveta Sirkunen
Daniil Pipich
Anton Skatškov
Alina Fominykh
Daniil Sergejev
Kristiina Dunajeva
Alisa Rodionova

14.11.2022

Vene keel emakeelena olümpiaadi I voor

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Oksana Nazarova
õp Irina Jekimenko

Meeskondlik 3. koht
Lisann Metsla
Sten Salla 
Diana Danilina 
Evelina Seimar

16.11.2022, Kohtla-Nõmmel

Arukate Õpilaste Akadeemia II mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Publiku lemmik
Daniil Sergejev

Grand Prix
Afina Maharramova

Tubli osalemine
Jekaterina Žitkova
Ksenija Klimenkova
Poliina Rilluka
Olesya Popova
Konstantin Mikhaylov

19.11.2022, Tammikus

Tammiku vokaalansamblite ja -solistide päev

Korraldaja: Tammiku rahvamaja

õp Tanja Elken

Jõhvi Gümnaasiumi esindus, tunnustus programmide läbiviimise eest
Johanna Mai Puss
Airi Illopmägi
Ott-Marti Vainura
Marius Daniel Vähk
Richard Sikora

22.-26.11.2022, Jõhvis ja Tallinnas

Erasmus+ "Code Your Future" C4 kohtumine

õp Airika Andruse
õp Marianne Kama
Koolisiseses arvestuses
1. koht

Aksinja Dobrosotskaja
2. koht
Aleksandra Tšervjakova
3. koht
Alina Latõševa

22.11.2023, veebis

Valge bioloogia veebiviktoriin

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Kai Habakukk

Meeskondlik 2. koht
Paul Pärt
Maarja Kristiine Karask
Siim Kalle
Lisbeth Kasemets
Mathew William Trenholm

Meeskondlik 2. koht
Sandra Seppenen
Jaanika Sallaste
Stenver Dietrich
Martin Oliver Visnapuu
Kaspar Käen

Meeskondlik 3. koht
Allan Mesilane
Sten Salla
Miia- Emilie Pulver
Karola Purgats
Ilja Kisseljov

24.11.2022, Narvas

Kodanikupäeva viktoriin

Korraldaja: TÜ Narva Kolledž
Osales 15 võistkonda

õp Leigi Molodõk

Osalemine
Kamille Kippar
Karola Purgats
Airi Illopmägi
Johanna Mai Puss

30.11.2022, Jõhvis

Lingvistikaolümpiaadi piirkondlik voor

Korraldaja: Tartu ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut, maailma keelte ja kultuuride kolledž ning teaduskool

õp Dea Proode

Koolis 1., Eestis 143., maailmas 1113. koht
Alisa Rodionova

Kooli 2., Eestis 260., maailmas 1924. koht
Daniil Sergejev

Koolis 3., Eestis 308., maailmas 2296. koht
Ruslan Nišajev

30.11.2022, veebis

Rahvusvaheline arvutipõhine inglise keele võistlus "Best in English"

Osales kokku 22 779 õpilast 34 erinevast riigist.

õp Inna Linde
õp Karina Palloson
õp Valentina Šel

Tubli osaleja
Sofia Avdejeva
Vjatšeslav Baranovski
Uljana Bobõljova
Valeria Kulikova
Elina Kozlova
Darja Gerstman
Sofja Krjatalova

november 2022

Esseekonkurss „Minu raamatukogu – linnas, taskus, südames…“

Kodanikuhariduse programm Minu Riik koostöös Tartu Linnaraamatukoguga

Konkursile laekus 286 tööd 76 koolist.

õp Irina Jekimenko
õp Oksana Nazarova

14-18 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Elina Kozlova

19-23 a vanuserühmas
kolme parima võidutöö hulgas
Daniil Sergejev

november 2022

Loovkonkurss "Meie ühine tulevik Eestis"

Korraldaja: Siseministeerium

õp Irina Jekimenko

Võidutöö
Uljana Juškova

Lohutusauhind
Elizaveta Sirkunen

november - detsember 2022

Jõhvi Gümnaasiumi e-jõulukaart 2022 joonistamise konkurss

õp Tairi Karafin
Vanemas vanuserühmas
13. koht
12. klasside arvestuses
8. koht

Devid Toomast

03.12.2022

Eesti koolinoorte 33. füüsika lahtine võistlus

Korraldaja: TÜ Teaduskool

õp Julia Pahk
õp Riina Vaht

Meeskondlik 1. koht
Külalise küsimuse võit

Evelina Seimar
Konstantin Mikhaylov
Marily Lätt
Mathew William Trenholm

07.12.2022, Narvas

Arukate Õpilaste Akadeemia III mäng

Korraldaja: Ida-Viru loodusteaduste ainesektsioon koostöös Hariduskopteriga

õp Riina Vaht

Tubli osaleja
Julia Fomina

10.12.2022, veebis

XII üleriigiline ilukirjandusliku tõlke konkurss

Korraldaja: Narva Keeltelütseum
28 osaleiat

õp Oksana Nazarova

Finaalkontserdil laulu esitlus
Nikita Artsimovitšus

12.12.2022, Jõhvis

Väike laul suurele lavale

Korraldaja: Kohtla-Järve Gümnaasium

õp Tanja Elken

Meeskondlik 1. koht eelvõistlusel
Samira Mamedguseinova
Zakhar Karyagin
Ott-Marti Vainura
Marks Vilanskis
Marily Lätt
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Aleksandra Shvetcova
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Paul Pärt
Diana Postnikova
Mathew William Trenholm
Anastassia Barsukova
Viktoria Iho
Aleksandra Tšervjakova
Anželika Jürgens
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Karina Prokofjeva

14.12.2022, Jõhvis

Viie kooli võistlus, Ida-Virumaa eelvõistlus

Ida-Virumaa esindaja osalemist toetas Viru Keemia Grupp

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Irja Kivimägi
õp Laur Kristjan Salvan
õp Kristelle Kaarmaa
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll
õp Julija Zõkina
õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Žanna Arganova

II poolaasta (jaanuar kuni juuni 2023)
1. koht
Marius-Daniel Vähk
2. koht
Mark Titovski
3. koht
Emilia Bratšun

27.12.2022 - 09.01.2023, Jõhvis

JG fotokonkurss "Jõhvi - talve võlumaa"

 
Meeskondlik 6. koht
Samira Mamedguseinova
Zakhar Karyagin
Ott-Marti Vainura
Marks Vilanskis
Marily Lätt
Nikita Kazakov
Arseni Ostrouhhov
Arina Kholodnyk
Devid Toomast
Andrei Potrebin
Paul Pärt
Anastassia Rjabušenko
Mathew William Trenholm
Sten Salla
Viktoria Iho
Aleksandra Tšervjakova
Anželika Jürgens
Lii Maksimov
Kirill Volkov
Karina Prokofjeva

12.-13.01.2023, Tartu Tamme Gümnaasiumis

Viie kooli võistlus, põhivõistlus

Ida-Virumaa esindaja osalemist toetas Viru Keemia Grupp

õp Riina Vaht
õp Julia Pahk
õp Irja Kivimägi
õp Laur Kristjan Salvan
õp Kristelle Kaarmaa
õp Virve Rääsk
õp Maarika Uudeküll
õp Julija Zõkina
õp Olga Anisimova
õp Marina Morozova
õp Žanna Arganova

kategoorias Ettevõtlik haridustegu
2. koht
Jõhvi Gümnaasiumi katuseterrassi projekti meeskond

26.01.2023, Tallinnas

Ettevõtlik Kool edulugude konkurss "Õppimine on põnev!" 2022

Ettevõtlik Kool, Ida-Viru Ettevõtluskeskus, Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustik

õp Riina Vaht