Uudised

11.a klass küpsetas kooliperele piparkooke 29. november Kristelle K


Meie kooli 11.a klassi õpilased tulid laupäeval koolimajja ja küpsetasid tervele kooliperele piparkooke. Täna, 29. novembri hommikul jagasid nad neid nii õpilastele kui ka õpetajatele. Kõik ikka selle nimel, et jõulutunne juba hinge poeks.

Soovime kõigile ilusat advendiaega ja lahkeid päkapikke!

 

Ave Pae
õppenõustaja ja 11.a mentor

Fotod: Rita Marits, Ave Pae

 

Meie kooli 11.a klassi õpilased tulid laupäeval koolimajja ja küpsetasid tervele kooliperele piparkooke. Täna, 29. novembri hommikul jagasid nad neid nii õpilastele kui ka õpetajatele. Kõik ikka selle nimel, et jõulutunne juba hinge poeks.

Soovime kõigile ilusat advendiaega ja lahkeid päkapikke!

 

Ave Pae
õppenõustaja ja 11.a mentor

Fotod: Rita Marits, Ave Pae