Aastalõpupidu "Shine bright"

Loomise kuupäev 07.01.2020

Aastalõpupidu "Shine bright" pani 18. detsembri õhtul koolimaja särama, siseruume ehtisid säravad kaunistused ning õhtut nautima tulnud riietusid pilkupüüdvalt. Sära ei varjutanud ka tormist tingitud 40-minutiline elektrikatkestus. Ligi 450 külalist said osa etteastetest, osalesid loosis ja mängudes ning tantsisid pea keskööni.

Õhtu algas 15 klassi, õpetajate ja paari üllatusesineja poolt ette valmistatud etteastetega. Tantsunumbrid olid väga hästi ette valmistatud ja efektsed.
Enne võitjate välja selgitamist sai publik osa võtta mängudest ja 12-le õnnelikule naeratas loosiõnn, võideti Ocean Sushi, Mimino, Monk, Rahva Raamatu ja Jõhvi Bowlingu kinkekaarte. Viimased kinkis Jõhvi Bowling meile sponsorina. Suur aitäh neile!

Žürii, kuhu kuulus igast klassist üks esindaja valisid võitjaks 10.d klassi, teisele kohale jäi 10.a ja kolmas oli 12.e. Palju õnne võitjatele!

Õhtu üks populaarsemaid ajaveetmiskohti oli kindlasti fotopeegel, mis töötas pausideta ürituse algusest lõpuni. 

Õhtut jäävad meenutama Kristiina Ragni pildid link opens on new pagening Jacek Uustalu pildid link opens on new pageja videolink opens on new page.

 

Kadri Keerme
huvitegevuse koordinaator

 

Viimati muudetud 07.01.2020.