Uudised

Abiturientidele kõlas viimane lõpukell 24. aprill Kristelle K


Meie kooli traditsioonide hulka kuulub ka lõpukell ehk abituuriumi viimase koolipäeva tähistamine. Kooli aatriumis toimub pidulik aktus, mille käigus peetakse kõnesid ning abituriente tervitavad nii Jõhvi Põhikooli kui ka Jõhvi Vene Põhikooli algklasside õpilased. Tänatakse õpilasi, kes on pälvinud nii "Silmapaistva õpilase" kui ka "Silmapaistva arhitekti" tunnustuse.

Käesoleval aastal üllatasid JG12 mentorid abituriente omaloodud räpilooga.

Edu eksamitel!

 

Fotode autorid Jekaterina Kleštšjova, Erika Prave.

Meie kooli traditsioonide hulka kuulub ka lõpukell ehk abituuriumi viimase koolipäeva tähistamine. Kooli aatriumis toimub pidulik aktus, mille käigus peetakse kõnesid ning abituriente tervitavad nii Jõhvi Põhikooli kui ka Jõhvi Vene Põhikooli algklasside õpilased. Tänatakse õpilasi, kes on pälvinud nii "Silmapaistva õpilase" kui ka "Silmapaistva arhitekti" tunnustuse.

Käesoleval aastal üllatasid JG12 mentorid abituriente omaloodud räpilooga.

Edu eksamitel!

 

Fotode autorid Jekaterina Kleštšjova, Erika Prave.