Uudised

Detsembrikuu on pühendatud heategevusele 29. november Kristelle K


Reedel, 3. detsembril esineb kell 11:25-11:45 Google Meet veebikeskkonnas 10.-12. klassi õpilastele vähiravifondi „Kingitud elu” tegevjuht Katrin Kuusemäe. Esineja avab vähiravifondi näitel heategevuse tausta ning räägib, kuidas noored saavad oma panuse anda heategevusse.

Detsembrikuu jooksul on Jõhvi Gümnaasiumis võimalik teha annetus Ida-Viru Keskhaigla "Lastefondile" (vt kirjale lisatud faili). See on meie koolipere väike panus abivajavate laste toetamiseks.

Kristelle Kaarmaa
JG õppejuht

 

Reedel, 3. detsembril esineb kell 11:25-11:45 Google Meet veebikeskkonnas 10.-12. klassi õpilastele vähiravifondi „Kingitud elu” tegevjuht Katrin Kuusemäe. Esineja avab vähiravifondi näitel heategevuse tausta ning räägib, kuidas noored saavad oma panuse anda heategevusse.

Detsembrikuu jooksul on Jõhvi Gümnaasiumis võimalik teha annetus Ida-Viru Keskhaigla "Lastefondile" (vt kirjale lisatud faili). See on meie koolipere väike panus abivajavate laste toetamiseks.

Kristelle Kaarmaa
JG õppejuht