Uudised

Esikoht konkursilt "Unistuste muuseum" 21. mai Kristelle K


Tartu Kunstimuuseum kutsus üles kõiki koolilapsi kaasa mõtlema sellest, milline üks maailma parim muuseum olla võiks. Olgu selleks siis parim olemasolev muuseum, kus käidud on või mõni muuseum, mida tahaks ükskord kindlasti veel külastada. Või muuseum, mida praegu veel ei ole, aga kindlasti peaks olemas olema või hoopis muuseum, mille tahaks ise kunagi valmis ehitada.

I koha saavutas 16-19 aastaste vanusegrupis meie kooli 10. klassi õpilane Heliis Kolde.
Õpilast juhendas õpetaja Tairi Karafin.

 

Palju, palju õnne!

 

Foto: https://tartmus.ee/naitus/unistuste-muuseum/

 

Tartu Kunstimuuseum kutsus üles kõiki koolilapsi kaasa mõtlema sellest, milline üks maailma parim muuseum olla võiks. Olgu selleks siis parim olemasolev muuseum, kus käidud on või mõni muuseum, mida tahaks ükskord kindlasti veel külastada. Või muuseum, mida praegu veel ei ole, aga kindlasti peaks olemas olema või hoopis muuseum, mille tahaks ise kunagi valmis ehitada.

I koha saavutas 16-19 aastaste vanusegrupis meie kooli 10. klassi õpilane Heliis Kolde.
Õpilast juhendas õpetaja Tairi Karafin.

 

Palju, palju õnne!