Uudised

Fookuses noorte vaimne tervis 17. september Kristelle K


Käesoleva nädala teisipäeval ja kolmapäeval viisid meie kooli õppenõustaja Ave Pae ja inimeseõpetuse õpetaja Leili Metsatalu läbi lõimitud tunni, mis keskendus noorte vaimsele tervisele. Lisaks käsitletud vaimse tervise probleemidele osalesid 10.a ja 10.b klassi õpilased antud tundide raames Peaasi.ee poolt väljakuulutatud väljakutses, mis tähendas 15 minutit südamlikku vestlust klassikaaslasega. Loodetavasti võeti tunnist kaasa mitmeid uusi teadmisi ning osatakse rohkem oma vaimset tervist hoida ning märgata ka lähedasi.

#püsimekoos

Fotode autor Leili Metsatalu

 

Ave Pae

JG õppenõustaja

Leili Metsatalu

JG valikainete õpetaja

Käesoleva nädala teisipäeval ja kolmapäeval viisid meie kooli õppenõustaja Ave Pae ja inimeseõpetuse õpetaja Leili Metsatalu läbi lõimitud tunni, mis keskendus noorte vaimsele tervisele. Lisaks käsitletud vaimse tervise probleemidele osalesid 10.a ja 10.b klassi õpilased antud tundide raames Peaasi.ee poolt väljakuulutatud väljakutses, mis tähendas 15 minutit südamlikku vestlust klassikaaslasega. Loodetavasti võeti tunnist kaasa mitmeid uusi teadmisi ning osatakse rohkem oma vaimset tervist hoida ning märgata ka lähedasi.

#püsimekoos

Fotode autor Leili Metsatalu

 

Ave Pae

JG õppenõustaja

Leili Metsatalu

JG valikainete õpetaja