Fotograafia koolitus Jõhvi Gümnaasiumi õpilastele

Loomise kuupäev 12.10.2020

1. oktoobril algas online-tunni vahendusel 11.a klassi õpilase ja fotograafi Jacek Uustali praktilise töö raames toimuv fotograafiakoolitus Jõhvi Gümnaasiumi särasilmsetele ja loomingulistele fotograafidele. Toimunud on 10-st juba 2 info ja praktikarohket tunnistkoolitustundi, mille lõpuks on osalejad arendanud enda teadmisi fototehnikast, spordifotograafiast, kadreerimisest ja paljus muust huvitavast ja olulilisest seotult fotograafiaga.

Teine tund toimus 8. oktoobri õhtupoolikul, osalejad olid tublid ja proovisid järge pidada juhendamisele, toimus pooletunnine esitlus, kus räägiti nii fotokaameratest kui ka fotograafia lisatarvikutest, filtritest kuni valgustusteni. Kui lõppes väsitav ja koormav esitlus varustusest ja ohutusest, jätkus tunni praktiline osa, kus osalejad said kätt proovida drooniga lendamisel. Osalejad olid tublid ja loomuliku talendiga, värske õhk muutis meele rõõmsaks ja lendamise õppimine sujus valatult. Osalejad said sellega koolitaja vaikival jälgimisel iseseisvalt hakkama.

Juba 15. oktoobril panevad osalejad oma kätt proovile esimese pildistamisega. Veel ei ole hilja ühineda fotograafia koolitusega, eelnev info tuleb taas tutvustamisele ja täpsemalt kui enne. Tule proovi ja hakka pildistama, tehnika ja varasem kogemus ei ole oluline, tähtis on soov ja pühendumine.

Rohkem informatsiooni või registreerimine e-posti aadressil jacek1photo@gmail.comlink opens on new page

 

Jacek uustalu

11.a klassi õpilane

 

 

Viimati muudetud 12.10.2020.