Uudised

Hakk kasvatas huvi riigikaitse vastu 22. aprill Kristelle K


7. aprillil 2021 toimus esimest korda üleriigiline riigikaitseõpetuse ainevõistlus Hakk. Võistluse eesmärk oli tekitada noortes huvi riigikaitse vastu, kasvatada nende kaitsetahet ning luua seoseid riigikaitseõpetuse ja teiste õppeainete vahel. Oma teadmised pani proovile 194 õpilast üle Eesti.

Meie kooli esindasid edukalt Kert Anger, Liset Vähk (JG11) ning Kaur Kullamäe (JG12).


Võistluse täpsemad tulemused on välja toodud SIIN

Kõigi võistlusel osalenute vahel loositi välja ka viis lisaauhinda, millest ühe sai endale meie kooli õpilane Kert Anger.

 

Palju õnne!

 

7. aprillil 2021 toimus esimest korda üleriigiline riigikaitseõpetuse ainevõistlus Hakk. Võistluse eesmärk oli tekitada noortes huvi riigikaitse vastu, kasvatada nende kaitsetahet ning luua seoseid riigikaitseõpetuse ja teiste õppeainete vahel. Oma teadmised pani proovile 194 õpilast üle Eesti.

Meie kooli esindasid edukalt Kert Anger, Liset Vähk (JG11) ning Kaur Kullamäe (JG12).


Võistluse täpsemad tulemused on välja toodud SIIN

Kõigi võistlusel osalenute vahel loositi välja ka viis lisaauhinda, millest ühe sai endale meie kooli õpilane Kert Anger.

 

Palju õnne!