Uudised

Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkurss 23. oktoober Kristelle K


Hea meel on tõdeda, et meie koolis leidus julgeid muusikahuvilisi, kes saatsid Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkursile „Väike laul suurele lavale“ oma helifailid.

Finaalkontserdil, mis toimub 16. detsembril Jõhvi Kontserdimajas esindavad Jõhvi Gümnaasiumit Ljubov Karhanina (laul „Mõsli“) ning Mario Kivil ja Deborah Šapovalov (viimaste esinejanimi ja laul – TETRA – Lift Me Higher ft. Deborah Šapovalov).

Palju õnne ja kordaminekuid finalistidele!

Tanja Elken
muusikaõpetaja

 

 

Hea meel on tõdeda, et meie koolis leidus julgeid muusikahuvilisi, kes saatsid Ida-Virumaa noorte omaloominguliste laulude konkursile „Väike laul suurele lavale“ oma helifailid.

Finaalkontserdil, mis toimub 16. detsembril Jõhvi Kontserdimajas esindavad Jõhvi Gümnaasiumit Ljubov Karhanina (laul „Mõsli“) ning Mario Kivil ja Deborah Šapovalov (viimaste esinejanimi ja laul – TETRA – Lift Me Higher ft. Deborah Šapovalov).

Palju õnne ja kordaminekuid finalistidele!

Tanja Elken
muusikaõpetaja