JG õpilased pälvisid Ida-Viru Keskregiooni noorte tunnustuse

Loomise kuupäev 11.05.2018

Ida-Viru Keskregiooni noorte tunnustamise eesmärk on tutvustada ja esile tõsta noosootöösse panustanud ning valdkonda edendanud noori ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju Jõhvi valla, Toila valla või Kohtla-Järve linna piirkonnale.

Tunnustamisel jagati välja 9 tiitlit, millest 4 õnnestus noppida Jõhvi Gümnaasiumi õpilastel.

Aasta tegija tiitli pälvis Anna Agejeva (12.b), kes on tõsine õpilasaktivist. Jõhvi Gümnaasiumi õpilasesinduse liige ja protokollija. Osaleb Eesti Õpilasesinduste Liidu koosolekutel ja on liikmete valdkonna liige. Lisaks veel ka Tegusad Eesti Noored MTÜ liige. Sel aastal ka Hea eeskuju konkursi finalist. Omal algatusel oli sel aastal ka Eesti Vabariigi presidendi töövari.

Aasta vabatahtliku tiitli pälvis Britta Signi Merirand (12.a), neiu, kes on püüdleb sihikindlalt seatud eesmärkide poole. Ta on julge ja hea argumenteerija. Tegutseb aktiivselt Ida-Virumaa Noortekogus, osleb aktiivselt koolielu organiseerimises ning tegeleb meie maakonna reklaamimisega läbi SeiklusmaaTV, olles meeskonna eestvedaja.

Aasta kodanikujulguse tiitli pälvis Elise Jalonen (12.a), kes on aktiivne koolielu korraldaja, teinud silmapaistvaid tegusid ja andnud suure panuse Ida-Virumaa noortekogu tegutsemisse, reklaaminud Ida-Virumaad SeklusmaaTV ja Ida-Viru turismiklastri kaudu. Elise on rõõmsameelne ja vastutustundlik noor, kes toetab teisi ja muretseb selle eest, mille eest ta vastutab.  

Eripreemia pälvis Kirill Volkov (10.b), kes on silma jäänud oma nakatava aktiivsuse, hea kaasamisoskuse ja eeskujulikkusega erinevates ettevõtmistes Malevas ja koolitegevustes. Poissi huvitavad tehnika, filmindus ja fotograafia, aasta tagasi lõi ta isegi oma ettevõtte, mis osutab droonivideote, reklaamide ja lühifilmide teenust. Ta on kooli jaoks filminud väga väärtuslike mälestustega kaadreid ja osalenud lugematutel videokonkursitel.

 

Suur aplaus meie aktiivsetele noortele! Jaksu ja indu oma unistuste täitmisel!

 

Kadri Keerme
huvitegevuse koordinaator / JG12 lennujuhendaja

Viimati muudetud 11.05.2018.