Jõhvi Gümnaasium korraldas koos oma partneritega Füüsika ralli

Loomise kuupäev 16.09.2022

Reedel, 16. septembril kogunes 28 võistkonda 22 erinevast haridusasutusest, et osa võtta Füüsika ralli võistlusest. 

 

Füüsika ralli võistlus kujutas endast loodusalaste ülesannete lahendamist, millesse oli sisse tikitud orienteerumine. Võistkonnad jagunesid viide erinevasse rühma, kes võistlesid omavahel. 

 

Võistluse peakorraldajad olid seekord Jõhvi Gümnaasium ja Hariduskopter, kellele tuli asukohaga appi Kohtla-Nõmme Kool. Ülesandeid aitasid koostada Kohtla-Järve Gümnaasium, TalTech Virumaa kolledž ja Rakvere Riigigümnaasium ning võistluse vahendeid aitas komplekteerida Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ja Toila Gümnaasium. Oma suure osa võistluse korraldamisel andis ka Voka Lasteaaed Naksitrallid.

 

Siinkohal suur tänu Konstantin Mikhaylovile ja Marii-Heleen Maivelile päeva juhtimise eest ning Artur Lekile kulleriteenuse eest. Lisaks kuulub tänu Evelina Seimarile, Artur Sultangarejevile, Gerlika Eerole, Mathew W. Trenholmile, kes olid abiks ülesannete lahendamise punktides. Kiitus kuulub  ka Margus Molodtsovile, Richard Sikorale, Airiin Viirlaiule ning Devid Toomastile kooli esindamise eest.

 

Vaatamata sellele, et üks Jõhvi Gümnaasiumi võistkonna täidetud leht kohtunikeni ei jõudnud, saavutas meie meeskond tubli viienda koha. Lisaks oldi üks vähestest koolidest, kes käis läbi kõik orienteerumise kontrollpunktid.

 

Fotode autor Riina Vaht.

 

Riina Vaht
JG loodusainete ringijuhendaja

Viimati muudetud 18.09.2022.