Uudised

Jõulupärja õpituba pakkus positiivseid emotsioone 08. detsember Kristelle K


Täna pärast tööpäeva lõppu oli kõikidel meie koolitöötajatel võimalus osaleda jõulupärja valmistamise õpitoas. Igaüks sai valmistada just endale sobiva jõulupärja, mida kaunistati kuuse-, nulu-, kadaka-, männi- ja elupuuokstega ning erinevate kaunistusmaterjalidega. Õpituba juhendas meie andekas kolleeg Irja Kivimägi, kes tõi kaasa ka pärgade valmistamise materjali.

 

Õpituba pakkus väga palju positiivseid emotsioone, kuna üle pika aja said õpetajad üheskoos tegutseda ning midagi uut ja huvitavat juurde õppida.

 

Suur tänu kõikidele õpitoas osalejatele ning meie juhendajale!

 

Fotod K. Kaarmaa erakogust.

Täna pärast tööpäeva lõppu oli kõikidel meie koolitöötajatel võimalus osaleda jõulupärja valmistamise õpitoas. Igaüks sai valmistada just endale sobiva jõulupärja, mida kaunistati kuuse-, nulu-, kadaka-, männi- ja elupuuokstega ning erinevate kaunistusmaterjalidega. Õpituba juhendas meie andekas kolleeg Irja Kivimägi, kes tõi kaasa ka pärgade valmistamise materjali.

 

Õpituba pakkus väga palju positiivseid emotsioone, kuna üle pika aja said õpetajad üheskoos tegutseda ning midagi uut ja huvitavat juurde õppida.

 

Suur tänu kõikidele õpitoas osalejatele ning meie juhendajale!

 

Fotod K. Kaarmaa erakogust.