Uudised

Kergejõustikuvõistlustelt Rakveres saime palju medaleid 15. mai Kadri K


14. mail Rakveres toimunud Ida-Virumaa koolidevahelistel kergejõustiku meistrivõistlustel olid Jõhvi Gümnaasiumi ōpilastest parimad neiud Anastassia Soonvald (100 m jooksus ja kõrgushüppes 1. koht) ja Helen Orel (odaviskes ja kettaheites 1. koht, kuulitõukes 2. koht).

Noormeestest olid meie kooli kõige edukamad sportlased Roland Raidma (100 m ja 4x100 m jooksudes 1. koht ja kõrgushüppes 2. koht) ja Remy Christian Kivimäe (kõrgushüppes ja 4x100 m jooksus 1. koht ja kaugushüppes 2. koht).

Meie kooli õpilastest osales võistlustel kümme sportlast, kellest enamus pääses ka autasustamisel poodiumile.

Õnnitleme!

 

Priit Palmet
kehalise kasvatuse õpetaja

14. mail Rakveres toimunud Ida-Virumaa koolidevahelistel kergejõustiku meistrivõistlustel olid Jõhvi Gümnaasiumi ōpilastest parimad neiud Anastassia Soonvald (100 m jooksus ja kõrgushüppes 1. koht) ja Helen Orel (odaviskes ja kettaheites 1. koht, kuulitõukes 2. koht).

Noormeestest olid meie kooli kõige edukamad sportlased Roland Raidma (100 m ja 4x100 m jooksudes 1. koht ja kõrgushüppes 2. koht) ja Remy Christian Kivimäe (kõrgushüppes ja 4x100 m jooksus 1. koht ja kaugushüppes 2. koht).

Meie kooli õpilastest osales võistlustel kümme sportlast, kellest enamus pääses ka autasustamisel poodiumile.

Õnnitleme!

 

Priit Palmet
kehalise kasvatuse õpetaja