Uudised

Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss 24. märts Kristelle K


Meie kooli 12. klassi õpilased, Monika Guskova ja Artjom Danilov, esitasid oma uurimistöö “Ökoloogilise hambapasta valmistamine ning võrdlemine ühe poes müüdava mitteökoloogilise hambapastaga” keskkonnaalaste uurimistööde konkursile.

Konkursi esimeses voorus hindas kõiki töid kaks hindajat. Retsensentide hinnangute põhjal kutsuti 21. märtsil Tartu Loodusmajas toimunud konverentsile oma töid esitlema 10 parimat põhikooli ning 12 parimat gümnaasiumi vanuseastme uurimistöö autorit. Konverentsil said oma tööd tutvustada ka Monika ja Artjom, kes hindasid väga kõrgelt ürituse korraldust ning positiivset atmosfääri. Seekordsed kolm auhinnalist kohta läksid Tallinna ja Tartu eakaaslastele.

Õpilasi juhendas Kristelle Kaarmaa

Foto autor Tartu Loodusmaja

Meie kooli 12. klassi õpilased, Monika Guskova ja Artjom Danilov, esitasid oma uurimistöö “Ökoloogilise hambapasta valmistamine ning võrdlemine ühe poes müüdava mitteökoloogilise hambapastaga” keskkonnaalaste uurimistööde konkursile.

Konkursi esimeses voorus hindas kõiki töid kaks hindajat. Retsensentide hinnangute põhjal kutsuti 21. märtsil Tartu Loodusmajas toimunud konverentsile oma töid esitlema 10 parimat põhikooli ning 12 parimat gümnaasiumi vanuseastme uurimistöö autorit. Konverentsil said oma tööd tutvustada ka Monika ja Artjom, kes hindasid väga kõrgelt ürituse korraldust ning positiivset atmosfääri. Seekordsed kolm auhinnalist kohta läksid Tallinna ja Tartu eakaaslastele.

Õpilasi juhendas Kristelle Kaarmaa

Foto autor Tartu Loodusmaja