Kust leida inspiratsiooni uurimistöö või praktilise töö teemaks?

Loomise kuupäev 25.09.2020

Inspiratsiooni leidsid osalejad loomulikult teisipäeval, 22. septembril toimunud uurimistööde ja praktiliste tööde konverentsil, mis toimus sel korral uudses vormis - nö hübriidkonverentsina, kus osalejad olid nii veebis kui ka kohapeal.

Kolme tunni sisse mahtusid õpilaste ettekanded ning Jõhvi Gümnaasiumi õpetajate töötoad.

Oma töid tutvustasid Iisaku, Kiviõli, Kohtla-Järve, Toila noored teadlased ning lisaks ka Jõhvi Gümnaasiumi JG12 õpilased Geret Filippov ("Erivajadustega laste õpetajate ameti tutvustamine Ida-Virumaa eripedagoogide näitel") ning Arina Danilova ("Illustratsioonide loomine Natalja Štšerba romaanile "Tšassodei"").

Osalejatel oli võimalus anda ka tagasisidet ning selgus, et vaatamata tehnilistele raskustele sai igaüks siiski midagi uut ja põnevat teada.

 

"Õppisin, et uurimistööteema valimisel on ülimalt oluline mõelda läbi teema aktuaalsus/olulisus, st mille/kelle jaoks seda teen? Miks on see vajalik?"

"Mulle meeldis kuulata kaasõpilaste uurimustöid. Leian, et kuulates erinevate õpilaste "läbielamusi", leidsin endas rohkem julgust ja motivatsiooni uurimistööga tegeleda. Kasuks tulid ka iga õpilase poolt antud nipid, kuidas erinevates situatsioonides seoses uurimistööga toime tulla."

"Teil oli väga hea konverents. Ma ei tea, kuidas teha paremini."

"Kõik läks hästi ja eriti meeldis õpituba arvuti kasutamisest."

 

Jõhvi Gümnaasiumi korraldusmeeskond tänab kõiki osalejaid ning soovib jõudu oma töö kirjutamisel!

 

Viimati muudetud 25.09.2020.