Looduskosmeetika praktiline töötuba

Loomise kuupäev 14.01.2022

Detsembrikuus toimus meie koolis “Teadlaste Öö Jõulueri”, mille raames viisime läbi looduskosmeetika valmistamise praktilise töötoa. Töötoas osalesid 12.f klassi õpilased.

Alguses tutvustasime õpilastele aatriumis, mis on üldse looduskosmeetika. Rääkisime erinevatest koostisainetest, võrdlesime looduskosmeetikat tavakosmeetikaga ning tutvustasime ka looduskosmeetikas kasutatavaid ökosertifikaate ja märgiseid, mida tõenäoliselt on igaüks looduskosmeetika toodetel märganud.

Kõige huvitavamaks töötoa osaks oli looduskosmeetikatoodete valmistamine. Õpilastel oli võimalus ise teha neli erinevat toodet ning need olid (porgandi)kehakreem, sheavõi vaht, huulepalsam ja kehakoorija. Protsess oli põnev ja kaasakiskuv ning väga tore oli näha, et õpilastel polnud igav, kuna nad töötasid suure huviga.

Praktilise töötoa lõpus antud kirjalikust tagasisidest saime teada, et osalejatele meeldis töötuba ning paljude jaoks oli see ühteaegu nii hariv kui ka uus kogemus.

 

Täname abi ja toetuse eest meie juhendajat Kristelle Kaarmaad ja lobarant Natalja Zakirovat. Samuti oleme tänulikud 12.f klassi õpilastele töötoas osalemise ja kaasa töötamise eest.

 

Asmik Chamyan ja Jelizaveta Mitšuda
JG11 õpilased

 

 

 

 

 

Viimati muudetud 14.01.2022.