Uudised

Meie noormehed saalihokis võidukad 11. märts Kadri K


11. märtsil Jõhvi spordihoones toimunud saalihoki võistlustel nelja võistkonna vahel võitis meie kooli I võistkond. Teise koha said Iisaku Gümnaasiumi noormehed Jõhvi Gümnaasiumi II võistkonna ees. Neljas koht kuulus Kohtla-Järve Gümnaasiumile.

Võistluste korraldaja oli Robert Pekin, kes sai korraldusega väga hästi hakkama.Õnnitleme parimaid!

 

Priit Palmet
kehalise kasvatuse õpetaja

 

Foto autor Priit Palmet

11. märtsil Jõhvi spordihoones toimunud saalihoki võistlustel nelja võistkonna vahel võitis meie kooli I võistkond. Teise koha said Iisaku Gümnaasiumi noormehed Jõhvi Gümnaasiumi II võistkonna ees. Neljas koht kuulus Kohtla-Järve Gümnaasiumile.

Võistluste korraldaja oli Robert Pekin, kes sai korraldusega väga hästi hakkama.Õnnitleme parimaid!

 

Priit Palmet
kehalise kasvatuse õpetaja

 

Foto autor Priit Palmet