Meie õpilased kohtusid Hollandi noortega

Loomise kuupäev 06.11.2021

Selle nädala teisipäeval, 2. novembril kohtusid Haridusinnovatsiooni valikkursuse õpilased 11. klassist Hollandi rakenduskõrgkooli Fontyse haridustehnoloogia kursuse õpilastega. Omavahel jagati infot selle koha, kuidas õppimine nende koolides toimub ning mõeldi kaasa, kuidas üksteise projekte paremini teostada.

Meie õpilaste mõtted kohtumisest on järgnevad:

“Oli väga huvitav vahetada infot haridussüsteemide kohta ja anda tagasisidet üksteise projektidele!”

“Mulle väga meeldis tänane tund! Oli huvitav kuulata õpilasi Hollandist ja nende koolisüsteemist, kus ei ole meie mõttes tavalisi tunde.”

“Väga huvitav oli kuulata, kuidas hinnatakse Hollandis õpilasi ja saime näha ka nende äppi, mida nad ise loovad.”

Kohtumist kajastati ka Clanbeati Eesti Facebooki leheküljel https://www.facebook.com/clanbeat.eesti/posts/195082689436858link opens on new page ning lähiajal tuleb info ka Clanbeati rahvusvahelisele leheküljele https://www.facebook.com/ClanbeatApplink opens on new page

Tekst ja foto Triin Noorkõiv ning Piret Jeedas

Viimati muudetud 06.11.2021.