Uudised

Noortele esines muusik Koit Toome 30. september Kristelle K


Homme, 1. oktoobril on rahvusvaheline muusikapäev, millele tegi täna meie koolis suurepärase sissejuhatuse muusik Koit Toome.

 

Saime teada, et Koit Toome on tegutsenud Eesti lavalaudadel juba 1995. aastast. 16aastase poisina kutsuti ta koolipingist Eesti meelelahutusmaailma, kus tegutseb aktiivselt tänase päevani. Koit Toome on esindanud Eestit kahel korral Eurovisiooni

lauluvõistlusel, teinud lugematuid suuri rolle Eesti muusikali lavadel („Hüljatud“, „Ooperifantoom“, „Vampiiride tants“ jt), veetnud pea viis aastat oma elust erinevatel muusikaliturneedel Euroopas, võtnud osa erinevatest põnevatest teleprojektidest („Tantsud

tähtedega“, „Su nägu kõlab tuttavalt“, „Eesti otsib superstaari“, „Laula mu laulu“) ning salvestanud kaheksa plaadi jagu laule („On küll hilja“, „Mälestused“, „Valged ööd“ jt).

 

Suur tänu ägeda muusikalise seikluse eest!

 

Foto autor K. Kaarmaa. 

 

Rahvusvahelise muusikapäeva programmiga saab tutvuda siin: https://xn--muusikapev-x5a.ee/

Homme, 1. oktoobril on rahvusvaheline muusikapäev, millele tegi täna meie koolis suurepärase sissejuhatuse muusik Koit Toome.

 

Saime teada, et Koit Toome on tegutsenud Eesti lavalaudadel juba 1995. aastast. 16aastase poisina kutsuti ta koolipingist Eesti meelelahutusmaailma, kus tegutseb aktiivselt tänase päevani. Koit Toome on esindanud Eestit kahel korral Eurovisiooni

lauluvõistlusel, teinud lugematuid suuri rolle Eesti muusikali lavadel („Hüljatud“, „Ooperifantoom“, „Vampiiride tants“ jt), veetnud pea viis aastat oma elust erinevatel muusikaliturneedel Euroopas, võtnud osa erinevatest põnevatest teleprojektidest („Tantsud

tähtedega“, „Su nägu kõlab tuttavalt“, „Eesti otsib superstaari“, „Laula mu laulu“) ning salvestanud kaheksa plaadi jagu laule („On küll hilja“, „Mälestused“, „Valged ööd“ jt).

 

Suur tänu ägeda muusikalise seikluse eest!

 

Foto autor K. Kaarmaa. 

 

Rahvusvahelise muusikapäeva programmiga saab tutvuda siin: https://xn--muusikapev-x5a.ee/