Uudised

Õpilased kohtusid NATO liitlastega 30. september Kristelle K


Sinu Riigi Kaitse programmi raames kohtusid 30. septembril meie õpilased NATO liitlastega, kes andsid ülevaate oma varasemast kui ka praegusest tööst Eestis. Kohtumine oli igati hariv ning põnev, kuna lisaks vestlusele oli õpilastel võimalus selga

proovida esinejate poolt kaasa võetud varustust. Õpilased said praktiseerida ka oma inglise keele oskust, kuna kogu kohtumine toimus inglise keeles.

Suur tänu sisuka kohtumise eest!

 

Fotode autor K. Kaarmaa.

Sinu Riigi Kaitse programmi raames kohtusid 30. septembril meie õpilased NATO liitlastega, kes andsid ülevaate oma varasemast kui ka praegusest tööst Eestis. Kohtumine oli igati hariv ning põnev, kuna lisaks vestlusele oli õpilastel võimalus selga

proovida esinejate poolt kaasa võetud varustust. Õpilased said praktiseerida ka oma inglise keele oskust, kuna kogu kohtumine toimus inglise keeles.

Suur tänu sisuka kohtumise eest!

 

Fotode autor K. Kaarmaa.