Uudised

Piparkookide kaunistamise õpituba 17. detsember Kadri K


Reedel, 14. detsembril oli meie kooli õpetajatel võimalus peale tööpäeva lõppu lihvida oma oskusi piparkookide kaunistamise õpitoas. Õpitoa viis läbi õpetaja Kärt Kask, kes tutvustas esmalt osalejatele Royal icing tehnikat. Royal icing tehnika võimaldab piparkooke kaunistada väga peenelt ja pitsiliselt.

Peale teoreetilise osa tutvustust said õpetajad praktiseerida omandatud oskusi. Õpituba läks igati korda, kuna igal osalejal valmisid kenad kaunistused.

Suur tänu õpetaja Kärdile väga asjaliku õpitoa eest.

Kristelle Kaarmaa

Reedel, 14. detsembril oli meie kooli õpetajatel võimalus peale tööpäeva lõppu lihvida oma oskusi piparkookide kaunistamise õpitoas. Õpitoa viis läbi õpetaja Kärt Kask, kes tutvustas esmalt osalejatele Royal icing tehnikat. Royal icing tehnika võimaldab piparkooke kaunistada väga peenelt ja pitsiliselt.

Peale teoreetilise osa tutvustust said õpetajad praktiseerida omandatud oskusi. Õpituba läks igati korda, kuna igal osalejal valmisid kenad kaunistused.

Suur tänu õpetaja Kärdile väga asjaliku õpitoa eest.

Kristelle Kaarmaa