Põlevkiviõlitööstuse juubelile pühendatud esseekonkurss

Loomise kuupäev 16.12.2019

16. detsembril tänati ja tunnustati Viru Keemia Grupi poolt põlevkivitööstuse juubelile pühendatud esseekonkursi osavõtjaid ning võitjaid. Kokku laekus konkursile 23 tööd, millest 12 töö autoriks olid Jõhvi Gümnaasiumi õpilased.

Meie koolist pälvis kiiduväärt 3. koha 12. klassi õpilane Aleksandra Amelina, kes kirjutas essee teemal “Eesti põlevkivitööstus: minevik ja olevik, aga kas ka tulevik?” Aleksandra tööd juhendas õpetaja Irina Jekimenko.

Palju õnne!

Tänu ja tunnustus kuulub ka järgnevatele meie kooli tublidele kirjutajatele ning nende juhendajatele:

Robert Pekin, Sofia Nazarova, Kerli Teder, Berit Marie Sügis, Anne-Maria Jazõkov, Maksim Dorš, Anna Kisseljova, Arina Vladimirova, Ksenia Leppelja, Daniil Sergejev, Gerel Atheron Normak, Dea Proode, Maie Marks, Jelena Jakovleva ja Kristelle Kaarmaa.

 

Kristelle Kaarmaa
õppejuht ja keemiaõpetaja

Foto autor Tatjana Ait

 

Viimati muudetud 17.12.2019.