Rebaste kiibistamine 2018

Loomise kuupäev 23.10.2018

11. oktoobri hommik... ootusärevus ja põnevus! Kõik uus võib tunduda alguses hirmus, kümnendikud ei tea mida oodata. Uudishimuga astutakse kooliuksest sisse, jälgides, mida selleaastased abituriendid välja mõtlevad.

Meie, kaheteistkümnendikud, ei saanud loobuda sellest, et kaks päeva oleksid meil isiklikud rebased. Muidugi pidid need meie armsad kümnendikud olema. Igaüks mõtles oma rebase jaoks välja palju huvitavaid tegevusi ning ka riietas teda oma soovi järgi.

Abituriendilt saadud ülesannete kõrvalt olid ka üldised kriteeriumid, mida rebased pidid kahe päeva jooksul täitma. Koolis pidid nad ringi käima haigla sussides või ise tehtud plätudes, peas fooliumist müts ning kooli- või käekoti asemel riidest kott, ämber või pesukauss. Siin said kõik oma loovust näidata ning sellest sai põnev näitus. Koolimaja sai kaheks päevaks värvikaks. Tüdrukutel keelati kaheks päevaks meigi kandmine, kui alguses tundus see tüdrukutele suurim katsumus, siis tegelikult polnud selles midagi hirmsat. Mitte keegi ei minestanud rebast nähes.

Esiteks saime esimesel päeval kõik tuttavaks, iga kahetesitkümnendik leidis oma rebase ning pärast seda andsid kõik kümnendikud truuduse vande. Päeva jooksul saime ka meie kallite rebastega mängida ning tantsida.

Teisel päeval ootas aga kümnendikke hommikuvõimlemine, kuna sport teeb ilusaks. Meie tahame ju, et meil oleksid väärilised asendajad. Suur vahetund oli mõeldud selleks, et iga 10. klass esineks ning näitaks oma aktiivsust ja andekust. See oli väga tähtis, et lõplikult saada meie Jõhvi Gümnaasiumi pere osaks. Kahjuks leidsid julgust esineda ainult 3 klassi: 10. с, 10. d ja 10. g. Nad said oma ülesandega suurepäraselt hakkama ning andsid meelelahutusliku show, mis tõstis kõikide tuju terveks päevaks.

Suured tänud kõikidele, kes aktiivselt osalesid ning loodame, et kõigile jäid sellest üritusest ainult head mälestused.

Tere tulemast Jõhvi Gümnaasiumi pere liikmeks, kallid kümnendikud!

 

Maria Tšamjan

12. lend

 

 

Artikli juurde lisatud piltide autor on Jelizaveta Nikolas

Rohkem pilte siinlink opens on new page, piltide autorid Allan Vool, Kristiina Ragni ja Jelizaveta Nikolas.

Viimati muudetud 23.10.2018.