Uudised

Selle õppeaasta Arukate Õpilaste Akadeemia turniir sai ilusa lõpu 20. märts Kristelle K


Kogu õppeaasta toimunud ja kuuest mängust koosnenud Arukate õpilaste akadeemia turniir oli Jõhvi Gümnaasiumi meeskonnale edukas. Turniiri käigus võitsime kuuest mängust kolm ning ka korra külalise küsimuse. See andis meile lõpptulemusena turniiri esikoha, mida jäime jagama Kohtla-Järve Gümnaasiumi meeskonnaga.

Arukate õpilaste akadeemia turniir näitab, et meie maakonna haridustase on koolides võrdne. Turniiri raames olid mängude võitjad erinevad koolid nii põhikooli kui ka gümnaasiumi osas ning punktide vahed väga väikesed. Gümnaasiumide arvestuses läks jagamisele ka kolmas koht Rakvere Riigigümnaasiumi ja Toila Gümnaasiumi vahel.

Kokku võttis Arukate õpilaste akadeemia turniirist osa 15 kooli. Turniiri põhikooli võit läks kõrval majja Jõhvi Põhikooli.

Meie kooli ootab ees veel üks mäng Läänemaa AÕA 12. aprillil.

AÕA turniiri kajastas ka Põhjarannik: https://pohjarannik.postimees.ee/7734835/arukate-opilaste-akadeemias-votsid-mootu-viisteist-kooli?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=share-buttons&utm_content=7734835&fbclid=IwAR0gelOsp7QL8XLviJ6D_MkvbGoLcw1jf9jMdJjftHccbubt05VLfXfz_LM
 

Fotode autorid Riina Vaht, Jõhvi Põhikool.

Kogu õppeaasta toimunud ja kuuest mängust koosnenud Arukate õpilaste akadeemia turniir oli Jõhvi Gümnaasiumi meeskonnale edukas. Turniiri käigus võitsime kuuest mängust kolm ning ka korra külalise küsimuse. See andis meile lõpptulemusena turniiri esikoha, mida jäime jagama Kohtla-Järve Gümnaasiumi meeskonnaga.

Arukate õpilaste akadeemia turniir näitab, et meie maakonna haridustase on koolides võrdne. Turniiri raames olid mängude võitjad erinevad koolid nii põhikooli kui ka gümnaasiumi osas ning punktide vahed väga väikesed. Gümnaasiumide arvestuses läks jagamisele ka kolmas koht Rakvere Riigigümnaasiumi ja Toila Gümnaasiumi vahel.

Kokku võttis Arukate õpilaste akadeemia turniirist osa 15 kooli. Turniiri põhikooli võit läks kõrval majja Jõhvi Põhikooli.

Meie kooli ootab ees veel üks mäng Läänemaa AÕA 12. aprillil.