Silmapaistvate ja aktiivsuskalkulaatori võitjaklassi preemiareis Tartusse

Loomise kuupäev 06.11.2019

2018/19. õppeaasta silmapaistvad õpilased ning aktiivsuskalkulaatori võitjaklass käisid preemiareisil Tartus ning külastasid EscapeTartu põgenemistubasid ja ForumCinemas kino.

Jõhvi Gümnaasium tunnustab iga lennu õpilaste tulemuslikkust enda arendamisel. Tunnustus „Silmapaistev õpilane“ määratakse õpilasele, kes on õpetajate ja lennujuhendajate hinnangul edukad õpingutes, silmapaistvad tunnivälistes tegevustes, eeskujuks käitumise ning suhtumisega, teinud silmapaistva heateo või esindanud edukalt kooli erinevatel konkurssidel/võistlustel.

Aktiivsuskalkulaatori ehk klassidevahelise punktiarvestuse võitnud klass osales eelneva õppeaasta vältel aktiivselt tunnivälises koolielus ja kogus suurima punktiarvu. Võitjateks osutus 12.a klass, kes kinkisid oma võidu edasi teise koha saanutele 10.a klassile, kes on tänaseks juba 11.a klass. Just nendel oli võimalus otsustada, kuhu seekordne väljasõit toimuda võiks. Pärast pikki otsinguid ja ühiste huvide otsimist, valiti välja Escapetartu põgenemistoad ning Forum Cinemas kinoseanss. Vaatamas käidi eesti filmi "Ühemeheshow". Põgenemistoas "Psycholab" õnnestus meie tüdrukutel (teine pilt) saavutada selle toa ajarekordite tabelis lausa teine koht, põgenedes toast kõigest 25 minutiga. Nutikad tüdrukud!

Kui Sinagi tahad järgmisel korral väljasõidust osa saada, siis ole terve õppeaasta jooksul aktiivne ja teadmishimuline!

 

Kadri Keerme
Huvitegevuse koordinaator

 

 

Viimati muudetud 07.11.2019.