Sõbrapäeva tähistamine Jõhvi Gümnaasiumis

Loomise kuupäev 20.02.2019

Hoia sõpra hoolega, pääsed murest poolega.

Sõber aitab alati, küsida pole vajagi.

Hea sõbraga on hea aega viita.

Ilma sõbrata pole elu just kiita.

 

Valentinipäeval inimesed väljendavad oma armastust lähedastele, tänu sellele tunnevad lähedased end tähtsama ja armastatumana.  Just 14. veebruaril julgevad inimesed oma sümpaatiat näidata. Eestis seda pidu nimetatakse sõbrapäevaks, mis puhul püüavad inimesed oma suhteid parendada või uusi tutvusi luua. Igal aastal tähistab meie kool seda päeva suure huviga ja õpilaste vaheline sõprus ja armastus tuuakse esile.

Sellel aastal sõbrapäev kestis kogu nädala. Esmaspäevast alates kuni neljapäevani oli õpilastel ja õpetajatel võimalus saata oma sõpradele kirju, mis jagati adressaatidele reedel. Postkast oli kirju ja kaarte täis.

Sõbrapäeva hommikul jagati õpilastele numbritega südamed, mille abil said õpilased oma paarilist otsida ja postitada temaga koos foto Instagrami hashtagiga #JGpoolsüda, 10 esimest paari võtsid selle eest auhinnad. Sellel päeval oli ka fotovõistlus, mille eest 5 inimest said magusad auhinnad. Selleks oli teise korruse treppide juurde disainitud ilus fotonurk, kus kahe päeva jooksul õpilased ja õpetajad tegid lõbusaid fotosid, selleks et fotole emotsioone lisada, seisis läheduses laud rekvisiititega.

Vahetundide ajal mängis temaatiline muusika, mis aitas luua teemakohast atmosfääri. Lõunapausil toimusid lõbusad mängud, kus õpilased said osaleda ja saada nende eest magusaid auhindu, mis olid kaunistatud südamete ja lintidega.

Kõige maitsvam võistlus toimus klasside vahel, igal klassil oli võimalus teha oma klassile ja žüriiliikmetele muffineid. Muffinid tuli teha ise. Iga klass, kes tõid muffinid, said selle ülesandega perfektselt hakkama. Võitjad kuulutas välja žürii, kuhu kuulusid meie kooli õpetajad: Kristelle Kaarmaa, Liina Kollo ja Airika Andruse. Žüriil tuli teha keeruline valik, sest kõik muffinid olid nii ilusad ja maitsvad. Esikoha sai 10D klass, teist kohta jäid jagama 11A, 10B ja 10A ning kolmandale kohale jäi 10C. Pärast võistlust said kõik osalenud klassid suud magusaks omatehtud muffinitega.

Pilte sõbrapäevast saate vaadata siitlink opens on new page, autor Kristiina Ragni ja siitlink opens on new page, autor Jelizaveta Nikolas.

Suur tänu kõikidele abilistele ja osalejatele!

 

Jelizaveta Pelikhova, Ksenia Pavlova
Sõbrapäeva läbiviijad 

Viimati muudetud 20.02.2019.