Uudised

Sõbrapäeva tähistamine Jõhvi keskväljakul 18. veebruar Kristelle K


Jaanuarikuu viimastel päevadel saime kutse Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse direktorilt Anne Uttendorfilt, kes kutsus meie kooli õpilasi sõbrapäeval esinema Jõhvi linna keskväljakule.

Esimene õpilane, kes soovis osaleda oli 11. lennu julge neiu Karolina Gita. Vaatamata sellele, et ilm oli tuuline ja niiske, oli Karolina väga tubli. Uskumatu, milline jõuline hääl on peidus selles hapras neius. Külmale ilmale vaatamata oli Karolinal palju toetajaid – publiku seas olid nii meie kooli tantsijad kui ka õpilased, kes tulid Karolinat kuulama ning Jõhvi linna inimesed, kes soovisid oma sõbrapäeva õhtupooliku veeta kontserdil, kus peaesinejaks oli Artjom Savitski.

Soovime Karolinale edu eesseisvate verstapostide ületamisel!

Muusikaõpetaja Tanja Elken

Jaanuarikuu viimastel päevadel saime kutse Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse direktorilt Anne Uttendorfilt, kes kutsus meie kooli õpilasi sõbrapäeval esinema Jõhvi linna keskväljakule.

Esimene õpilane, kes soovis osaleda oli 11. lennu julge neiu Karolina Gita. Vaatamata sellele, et ilm oli tuuline ja niiske, oli Karolina väga tubli. Uskumatu, milline jõuline hääl on peidus selles hapras neius. Külmale ilmale vaatamata oli Karolinal palju toetajaid – publiku seas olid nii meie kooli tantsijad kui ka õpilased, kes tulid Karolinat kuulama ning Jõhvi linna inimesed, kes soovisid oma sõbrapäeva õhtupooliku veeta kontserdil, kus peaesinejaks oli Artjom Savitski.

Soovime Karolinale edu eesseisvate verstapostide ületamisel!

Muusikaõpetaja Tanja Elken