TalTech Virumaa Kolledži inseneripäev

Loomise kuupäev 03.01.2024

Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa kolledž korraldas 14.detsembril inseneripäeva, mille eesmärk oli tutvustada noortele reaalaineid ja inseneriteadust. Sündmus tõi kokku tulevikuinsenereid, andes neile võimaluse praktiliselt kogeda inseneriteaduse võlu ning avardada oma silmaringi valdkonnas, mis mängib olulist rolli tehnoloogia ja innovatsiooni arengus.

Meie kooli esindasid
10.d Anastassia Bogdanova,
10.d Platon Fokin,
11.c Samira Mamedguseinova,
11.f Nikita Kazakov,
11.f Arseni Ostrouhhov.

Osalejad lahendasid praktilisi ülesandeid meeskondadena, saades võimaluse rakendada oma teadmisi.
Päeva lõpetas auhinnatseremoonia, kus meie kooli õpilased saavutasid I koha.

Monika Ojarand
geograafiaõpetaja

Foto: Keitlyn Tommula
 

Viimati muudetud 03.01.2024.