Uudised

Teadlaste Öö festivali peateemaks oli toit 29. september Kristelle K


Täna, 29. septembril toimus meie koolis Teadlaste Öö festival. Käesoleva aasta festivali peateemaks oli toit ja kõik, mis sellega seondub – mõttetoit, mõju keskkonnale, ühiskonnale ja inimesele, toidu tootmine, käitlemine ja pakendamine, toidu raiskamine ja toidujäätmed.

Festivali juhatas sisse teadusteatri etendus, mis köitis publikut „Külma-showga“. Päeva jooksul toimusid erinevad töötoad, kus valmistati tervislikke maiustusi ja looduskosmeetika tooteid, analüüsiti toiduainete koostist, tutvuti toiduvalmistamise füüsikaliste saladustega ning uuriti, kuidas muusika mõjutab meie toidueelistusi ning määrati suhkrusisaldust karastusjookides.

 

Suur tänu kõikidele abilistele!

 

Kristelle Kaarmaa
JG õppejuht

 

Täna, 29. septembril toimus meie koolis Teadlaste Öö festival. Käesoleva aasta festivali peateemaks oli toit ja kõik, mis sellega seondub – mõttetoit, mõju keskkonnale, ühiskonnale ja inimesele, toidu tootmine, käitlemine ja pakendamine, toidu raiskamine ja toidujäätmed.

Festivali juhatas sisse teadusteatri etendus, mis köitis publikut „Külma-showga“. Päeva jooksul toimusid erinevad töötoad, kus valmistati tervislikke maiustusi ja looduskosmeetika tooteid, analüüsiti toiduainete koostist, tutvuti toiduvalmistamise füüsikaliste saladustega ning uuriti, kuidas muusika mõjutab meie toidueelistusi ning määrati suhkrusisaldust karastusjookides.

 

Suur tänu kõikidele abilistele!

 

Kristelle Kaarmaa
JG õppejuht