Vilistaskohtumine Sigrid Sikkiga

Loomise kuupäev 01.04.2021

Täna kohtusime 2016. aastal Jõhvi Gümnaasiumi lõpetanud Sigridiga, kelle silmis helgib sära ja enesekindlus, kes julgeb öelda jah, unistada ja tegutseda! Aga kust see energia tuleb?

Pole vist tegevust, milles Sigrid poleks kaasa löönud või mida ta poleks korraldanud. Ta jõudis kooli ajal kõike korraldada, ka noore poliitiku elu maitsta, ülikoolis tudengiaktivistina silma paista. Kaks suve käis ta Ameerikas ukselt-uksele raamatuid müümas ja oli selles väga edukas. Tegeleb projektijuhtimisega, kommunikatsiooniga, start-upidega ja freelancer sotsiaalmeedia haldustega. Selle kõige kõrvale mahub aga ka rohkelt sporti, ta on läbinud maratoni, jooksnud 70km, läbinud Võhandu maratoni ja Ironman 70.3. Vot see on teotahe!

Sigrid jagas meiega oma nippe, kuidas temast on saanud see, kes ta täna on. Esmalt, võta aega ennast mõista, HINGA, uuri välja, KES SA OLED! Mida meeldib Sulle teha? Millised unistused tunduvad võimatud? Aga mis seda takistab? Lase lahti oma hirmudest! UNISTA! VISUALISEERI! Kelleks tahad Sa saada? Kuhu tahad Sa jõuda? Millisena Sa näed ennast x aja pärast, kus Sa oled, mida teed? ... ja nüüd... TEGUTSE! Tähtede poole, mu sõbrad! Unistage ja tegutsege! 

Suur tänu Sigridile meiega oma loo jagamise eest ja edu ettevõtmistes!

 

Kadri Keerme

huvitegevuse koordinaator

 

Viimati muudetud 01.04.2021.