Vilistlaskohtumine Carol Randlepaga

Loomise kuupäev 12.04.2021

Täna kohtusime 2018. aastal Jõhvi Gümnaasiumi lõpetanud Caroliga, kes töötab Tallinna Lennujaamas reisiterminali vahetuse juhina ning samal ajal õpib Tallinna Tehnikaülikoolis avalikku haldust ja riigiteadusi.

Gümnaasiumiaeg õpetas Carolile iseseisvust, kriitilist mõtlemist, andis palju võimalusi kaasa mõelda, tegutseda ja esineda, kasvatades aktiivsust ja pakkudes õigeid kogemusi, et tulevikus silma paista. Gümnaasiumis otsitakse rada, aga ülikoolis tuleks leida oma kirg ja kutsumus, tuleb julgeda proovida ja minna muutustega kaasa. Ülikoolis õppides ja tööturul läbi lüües julgustab Carol neid samu omadusi aina lihvida, sest kes teeb, see jääb silma ja saab oluliselt rohkem võimalusi läbi lüüa ja kõrgemale jõuda. Tööturule jõudes tuleb olla kindlasti paindlik, aktiivne ja ambitsioonikas, küsida lisaülesandeid ja täita neid südamega, sest just nii jäädakse silma ja on võimalus ettevõtte siseselt edasi areneda. Mida aktiivsemana ennast näidata ja järjepidevalt enesearenguga tegeleda, seda rohkem võimalusi ja karjäärivälikuid avaneb!

Carol alustas 2019. aastal Tallinna Lennujaamas klienditoe spetsialistina, aga juba 2020. aastal sai temast terminali vahetuse juht, kus tema tööülesanneteks on lennujaama väljanägemine, probleemide lahendamine ja 16 alluva juhtimine. Käesoleva kuu lõpus saab Carolist Tallinna Lennujaama reisiterminali äripindade müügijuht. Seda kõike tänu julgusele olla aktiivne, uudishimulik, pidevalt ennast arendav ja proovile panev. Carol ón tunnetanud Jõhvi Gümnaasiumil ja Tallinna Lennujaamal sarnase joonena kogukonnatunnet, nii koolil kui ka lennujaamal on meeskonnana üks ühiselt täidetav missioon. Sellel teekonnal olid Carolile abiks pidev eneseareng, prioritiseerimine ja Roland Tokko raamat "12 asja, mida koolis ei õpetatud".

Caroli moto on: "Sinu tulevik sõltub sellest, mida teed täna. Midagi ei muutu, kui Sa ei tee esimest sammu. Ole aktiivne ja julge silma paista!"

Suur tänu Carolile meiega oma kogemuse ja nõuannete jagamise eest!

Kadri Keerme
huvitegevuse koordinaator

Viimati muudetud 12.04.2021.