Vilistlaskohtumine Indra-Mirell Zeinetiga

Loomise kuupäev 19.05.2021

Vilistlaskohtumine 2016. aastal Jõhvi Gümnaasiumi lõpetanud Indra-Mirell Zeinetiga olekski võinud kestma jääda, sest oli väga palju, millest muljetada.

Indra-Mirell õpib hetkel magistratuuris muusikaõpetajaks Tallinna Ülikooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ühendõppekaval. Praegu keskendub õpingutele ja juhendab ühte tandemkoori, aga sügisest asub ka erialasele tööle. Indra-Mirellil on taskus juba ka bakalaureusekraad Integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia erialal TLÜ BFM-st.

Vestluskohtumisel jagas ta oma muusikalisi kogemusi, mida on aja jooksul kogunenud palju, juba 3-aastaselt sai laulmisest hobi, mis kasvas ajaga aina tähtsamaks. Ta on osalenud väga suurtes ja tähtsates projektides alates muusikalidest ja laulupeost, kuni Eesti lauluni. Mirell meenutab, et esimesel suurel konkursil (2006.a) Laulukarusellil küsiti, mis oleks tema jaoks kõige suurem unistus ja ta soov oli saada eurovisioonile. Nii natuke jäi puudu, aga üks päev osaleb ta eurovisioonil ja äkki hoopis juba solistina?!

Selliste kogemuste kõrvalt jäi veel üks vaba aasta, et nautida seiklushimu Austraalias. Austraalias seikles ta koos Kaisa Tederi ja Reti Rõõmusega, kes liitusid ka meie kohtumisega otse Austraaliast, olles parasjagu tööl öövahetuses traktori peal. Noored lihtsalt pulbitsesid rõõmust ja julgustasid ennast otsima, katsetama ja proovima, et leida enda kutse.

Mirell ütles kuldseid mõtteid. Võimalusi leidub igal pool, neist tuleb lihtsalt kinni haarata. Ainult meie ise seame endale piiranguid! Ebaõnnestumist ei tohi karta, sest seda magusam on järgmine kord võita!

Suur tänu Indra-Mirellile meiega oma kogemuse jagamise eest! 

Kadri Keerme
huvitegevuse koordinaator

Viimati muudetud 19.05.2021.