Vilistlaskohtumine Jasper Käänikuga

Loomise kuupäev 25.03.2021

Jasper Kääniku moto on: "Üritan alati ette võtta asju, mis tunduvad põnevad ja pole 100% minulikud. Nii tean, et ei seisa paigal."

Jasper on meeskonnamängija, tema ja ta sõprade hobist sai tänu julgetele sammudele MTÜ Debüütkaader ja hiljem OÜ Poolusfilmlink opens on new page. Tal on tagataskus palju erinevaid kogemusi alates fotograafiast ja kooliajalehe meeskonna juhtimisest, kuni otseülekandes õhtujuhtimise ja filminduseni välja. Sinna vahele jääb aega veel ka bändi tegemiseks. 

Jasperi nõuanne noortele on kuulata rohkem oma südant, usaldada iseennast ja julgeda teha uusi asju, avastada uusi kogemusi, luua uusi kontakte. Sest just see viib uute võimalusteni, tööpakkumisteni ja enese arendamiseni. Vahel tuleb töötada ka tasuta, aga see annab väärtuslikke kogemusi ning toob tulu sisse hoopis hiljem ja võibolla suuremalgi määral, kui see esimene projekt. Loodud kontaktid võivad Sind üles leida väga erineval ajal ja heateo mõju võib tuua uusi võimalusi ka aastaid hiljem.

Iga kogemus on väärtuslik, vahet ei ole, kui stressirikas see on. Fake it till You make it - isegi kui kogemust pole, siis usu endasse, ela sellesse rolli sisse ja üllatud oma võimetes!

Suur tänu Jasperile meiega oma loo jagamise eest ja edu ettevõtmistes!

 

Kadri Keerme

huvitegevuse koordinaator

 

Viimati muudetud 25.03.2021.